MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Odchodzę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio prawie w ogóle tu nie wchodzę. Niemal się przymuszam, by to robić. Nie że Was przestałam lubić czy coś, ale jakoś przestałam z tego czerpać przyjemność. Nie chcę się do niczego przymuszać i wolę zajmować się innymi rzeczami, które sprawiają mi więcej radości

Jednym z powodów jest druga edycja. Większość zapewne się z niej cieszyła, ale ja nie. Czemu? Po prostu jestem podirytowana faktem, że muszę zaczynać wszystko od nowa. A ja naprawdę tego nie lubię. Mając świadomość, że już wiele ma elytry i diaxowe seciki, czuję się okropnie. I poza tym nie wiem czy jest sens kupować VIPa, bo i tak bym nie pojawiała się często, bo rzadko kiedy dostaję komputer

Liczę, że mój stosunek jeszcze się zmieni, ale nie wiem...

W każdym razie dziękuję za to, że byliście ze mną...
Smutek Smutek Smutek  Pa Smutek Smutek Smutek
Będzie Cię brakować - szczególnie na forum
;/

Akurat elytra oraz diaxsecik to nie problem gdy masz znajomości Język Nie odchodź bo będzie nudno
Nie poznałam Ciebie za dobrze i żałuję? No bo skoro odchodzisz to raczej tak Smutek będzie nam ciebie brakować, ale mam nadzieję że twoje nastawienie się zmieni Uśmiech
Pa
Szkoda Elektri że odchodzisz, ale wiadomo że nie ma sensu się zmuszać do czegokolwiek Smutek Ale bardzo mi przykro, że odchodzisz mimo iż nie grałyśmy razem i tak zdążyłam Cię polubić. Mam nadzieję, że zmieni się Twoje podejście do serwera a jeśli nie to że będziesz czerpać radość z innych przyjemności. Powodzenia i trzymaj się cieplutko Uśmiech
Ohayo Elektri.
Masz rację, nie ma sensu się przymuszać do czegoś bo skutki zawsze są odwrotne.
Znasz ip naszego serwa i wiedz że dla mnie jesteś zawsze mile widziana Oczko (ja też nie mogę się pozbierać po pierwszej edycji i ciężko mi idzie robienie setów, domków, farm itp)

3maj się ciepło Elektri Oczko