MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Skarga na MrBarto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1. Nick oskarżającego: R0bert
2. Nick oskarżonego: MrBarto
3. Opis sytuacji: sprawa jest następujaca byłem na działce Madelaine_  i był tam też  MrBarto więc zaatakowałem go i go zabiłem miał na sobie seta więc on w celu odzyskania itemów dał mi kicka
4. Data zdarzenia:  2017-08-04  godzina około 16:45
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: https://zapodaj.net/1d421ebb79b34.png.html
byłem przy tej sytuacji i to co mówi w tej chwili R0bert to prawda.
Według mnie stanowi to nadużycie swoich możliwości i przywilejów. Niejeden gracz stracił itemy w walce i ich nie odzyskał, Barto odebrał je w sposób nieuczciwy.
Z przykrością muszę powiedzieć, że to prawda, także przy tym byłam.
Jednak ity oddał, nie był to kick dla własnego zysku jak mówisz Slou. Nadużycie tak, jednak mam nadzieję, że jednorazowe i więcej się nie powtórzy.
Nie kicknąłem Cię, aby odzyskać itemy. Zrobiłem to, bo myślałem, że za atakowanie administracji jest kick, bo byłem przy sytuacji jak Madelaine kicknęła Vixeriego i No_i_Masz_Bana, bo zabili Damexti. Zrozumiałem błąd, oddałem Ci itemy, ale ty powiedziałeś, że na pewno mnie zabijesz. Jestem jeszcze świeżym KidModem i nie rozumiem jeszcze niektórych rzeczy, jeszcze się uczę.
(04-08-2017, 18:04 PM)MrBarto napisał(a): [ -> ]Nie kicknąłem Cię, aby odzyskać itemy. Zrobiłem to, bo myślałem, że za atakowanie administracji jest kick

nie ma czegoś takiego jak kick za atakowanie administracji
Cytat:nie ma czegoś takiego jak kick za atakowanie administracji


Teraz już wiem, ale wtedy nie wiedziałem.
Tak, kicknęłam ich ale to akurat inna sytuacja. Nie za samo atakowanie ale za atak w odwecie za to, że Damexti zaprowadziła porządek. Wielokrotnie byli upominani i nie dostosowali się. W odwecie zabijali Damexti, uważam to za atak za samo wykonywanie swoich obowiązków i zrobiłam to co uważałam za słuszne.
Można było się domyślić , że nie ma takiego czegoś jak "kick za atakowanie administracji" , gdyby takie coś było to nie wiadomo ile osób miało by kicki.
Pomimo, że mam bana na serwerze permanentnego to się wypowiem.
Madelaine_ nas wyrzucała gdyż uważała, że dręczyliśmy innych graczy.
Stron: 1 2