MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Skarga] Adam17052013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1. Nick oskarżającego: Vixeri
2. Nick oskarżonego:Adam17052013
3. Opis sytuacji: Wiec tak: napisalem mu ze cholera to nie jest wulgaryzm a on dał mi mute na 2 min druga sprawa napisalem japierdziele to już jest śmieszne za jedno słowo które może i jest wulgaryzmem ale z tych lagodniejszych (na screenie dowod ze dokladnie tak napisalem nie zrobilem z czatu screena ale mam tutaj takie jak nie wierzycie to idzicie do Miro) powod: "slowa" no niezle slowo nie jest wulgarne  a dostaje muta takie slowa slyszy sie nawet w podstawowce i tak btw jak juz daje muty to niech z 2 min robi 5 min albo cos okolo a nie z 2min do 2 h
4. Data zdarzenia: 30,07,2017 godzina 10:50
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: W zalaczniku 
Na 1 screenie widać dokładnie co innego , to , że nie potrafisz się uspokoić to nie mój problem.
no co tu jest takiego zlego? prawda jest zla co nie?
Wystarczy spojrzeć na to co pisałeś na górze pierwszego screena   Duży Uśmiech
Obrażanie graczy, administracji i ogółem serwera (to odniesienie do innych sytuacji) jakkolwiek by to sobie ktoś próbował tłumaczyć jest zabronione.
(30-07-2017, 10:52 AM)Adam17052013 napisał(a): [ -> ]Wystarczy spojrzeć na to co pisałeś na górze pierwszego screena   Duży Uśmiech

ale ja tam nie widze zadnej obrazy lol
Nastawiacie w ten sposób graczy przeciw Adamowi (i nie tylko niemu ) i nie będzie to tolerowane.
Jedyne z czym się mogę zgodzić to fakt, że za słowo "cholera" lub za pojedyncze inne wymsknięcie można darować sobie natychmiastowe mutowanie/zwracanie uwagi; jeszcze jakby ktoś nagminnie w ten sposób pisał to wtedy bym przywracał taką osobę do porządku. 
Oryginalny wpis gracza za który dostał ostrzeżenie:

[10:43:28] [Gracz] Skomilun >> po holere dawać wparpa skoro nie ma sie pozwolenia na korzystanie z niego

[Obrazek: wyraz.png]
Jak widać wyraz ten może zostać uznany za przekleństwo. 

Kolejna rzecz to taka, że za dużo sobie niektórzy pozwalają na czacie łamiąc przy tym regulamin, np. "zwracanie uwagi" i sugerowanie komuś z administracji jak powinien postępować przez szeregowego gracza. To już nie pierwsza taka sytuacja w ostatnich dniach; od takich rzeczy jestem np. ja, a jak ktoś ma problem, komuś coś/ktoś nie pasuje to może napisać na forum swoje uwagi przy zachowaniu zasad. Jeśli ktoś tego nie rozumie to będzie traktowany zgodnie z regulaminem.
Dobra ale za to ze napisalem japierdziele ogar adam dawac muta na 2h??????
Propo ortografii której to nieznajomość zarzucasz na screenie,to nie wiedziałem że jest coś takiego jak skarba
To nie jest ortografia tylko literowka Płacz ze śmiechu
Stron: 1 2