MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE Makkev]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nick w grze: Makkev
Wiek: 14 lat
Staż na serwerze : Gram od grudnia 2016 roku
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Od 1 do 6 godzin
Otrzymane na serwerze kary: Brak
Długość gry w Minecraft: Rok i kilka miesięcy
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak byłem moderatorem i Adminem
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Tak posiadam działający mikrofon i konta na Skype i Discord
Obecni Administratorzy: MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker
Obecni Moderatorzy :_Diamentowa_, Ziomej, Slou
Obecni Czat Moderatorzy/Kid Moderatorzy : Marika07, Damexti, Madelaine_, _LesnyElf_
Komendy KidModa/CzatModa: 
/kick [nick] [powód], 
/tempmute [nick] [czas] [powód], 
/jail [nick] cela1 [powód], 
/cc
Obowiązki KidModa/CzatModa:
-Dbanie o czystość na chacie
-Pomoc graczom i członkom administracji
-Informowanie administracji o problemach serwera
-Dostępność dla graczy i administracji 
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Jak na razie żadnych nie znam
Gdzie znajduje się regulamin:  http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4
Dlaczego właśnie Ty:  Jestem prawie co dziennie online na serwerze i na forum. Lubię pomagać chodziarz rzadko to się zdarza ale mam nadzieję że jak będę w administracji to będę mógł pomagać większej liczbie osób i widzieć jak piszą na chacie [Dziękuję za pomoc] to moje serce będzie się bardziej cieszyć.
Opisz siebie  Jestem kulturalny, nigdy nie piszę brzydkich słów na chacie i się nie kłócę tylko wolę wyjaśniać sprawy. Jestem uczciwy nie okłamuje ludzi. Staram się być uczciwy wobec starszych i młodszych. I jestem honorowy.   Język
Podanie jest ładnie napisane, ale bardzo krótko opisaleś siebie, przypominam ci że jeszcze byłeś viceadminem Oczko. Z tego co wiem to trochę rzadko czytasz czat, więc gdy ja coś czytam na czacie ty się pytasz "gdzie to widzisz", lecz mam nadzieję że to się zmieni, jak już pisałam pomagasz, ale dopiero po chwili zabierasz się do pracy, ale myślę że jak będziesz w administracji to, w takim razie zmienisz to lekko, przecież ja sie zmieniłam prawda? Duży Uśmiech
Jestem na TAK

Ps:to miały być kwadratowe nawiasy Uśmiech
Ja tylko informuję, że w związku z ilością podań ze wszystkich "przyjętych" w ostatnich dniach kidmodów na stałe zostaną może ze 3, ewentualnie 4 najlepiej sprawujące się osoby. Ilość miejsc nie jest nieograniczona, a zależy nam na osobach, które są w stanie naprawdę pomóc.

@down: Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem.
(29-07-2017, 08:13 AM)MiroTcz napisał(a): [ -> ]Ja tylko informuję, że w związku z ilością podań ze wszystkich "przyjętych" w ostatnich dniach kidmodów na stałe zostaną może ze 3, ewentualnie 4 najlepiej sprawujące się osoby. Ilość miejsc nie jest nieograniczona, a zależy nam na osobach, które są w stanie naprawdę pomóc.

Ja marika i madi też?
Podanie napisane dosyć ładnie ,
nie widzę błędów i usterek , jestem na TAK Uśmiech
Narazie powiem tak: Jestem na TAK/NIE. 
Może zmienię jeszcze moją opinię.
Powodzenia!
(29-07-2017, 13:40 PM)BartiXior99 napisał(a): [ -> ]Narazie powiem tak: Jestem na TAK/NIE. 
Może zmienię jeszcze moją opinię.
Powodzenia!

Czyli neutral?  Język
(29-07-2017, 13:45 PM)Makkev2 napisał(a): [ -> ]
(29-07-2017, 13:40 PM)BartiXior99 napisał(a): [ -> ]Narazie powiem tak: Jestem na TAK/NIE. 
Może zmienię jeszcze moją opinię.
Powodzenia!

Czyli neutral?  Język

Połowa Nie i połowa Tak.
Jeszcze przemyśle.
(29-07-2017, 13:58 PM)BartiXior99 napisał(a): [ -> ]
(29-07-2017, 13:45 PM)Makkev2 napisał(a): [ -> ]
(29-07-2017, 13:40 PM)BartiXior99 napisał(a): [ -> ]Narazie powiem tak: Jestem na TAK/NIE. 
Może zmienię jeszcze moją opinię.
Powodzenia!

Czyli neutral?  Język

Połowa Nie i połowa Tak.
Jeszcze przemyśle.
Dobrze, dziękuje za opinie  Język
Dziękuje wszystkim za tak dobre opinie Język
Stron: 1 2 3