MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Podanie]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nick w grze: R0berT
Wiek:17
Staż na serwerze (od kiedy grasz): ponad rok na mineworld + snowhome
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: wakacje do 10 h rok szkolny do 6h
Otrzymane na serwerze kary: Wszystkich grzechów nie pamietam szczerze ich żałuje obiecuje oraz obiecuje poprawe i nawrócenie
Długość gry w Minecraft: około 5 lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:Nie
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Obydwa
Obecni Administratorzy (wymień):MiroTcz // Inqusitor4K//N_Thinker.
Obecni Moderatorzy (wymień):_Diamentowa_ //Ziomej//Slou.
Obecni KidModeratorzy (wymień):Marika07//Damexti//Madelaine_

Komendy KidModa/CzatModa:
/kick <nick> <powód>

/tempmute <nick> <czas> <powód>
/jail <nick> cela1 <powód>
/cc
/comment <nick> <treść>
Obowiązki KidModa/CzatModa:
- Dostępność  dla graczy i administracji

-Pomoc graczom w sprawach technicznych mc lub serwera
-dbanie o porządek na chacie
-informowanie administracji o problemach serwera
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Nie znam ale gdy znajde odrazu zgłosze Uśmiech
Gdzie znajduje się regulamin:http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4
Dlaczego właśnie Ty: Staram sie pomagać innym graczom jak mogę a gdybym miał kidmoda to miał bym więcej możliwości a często sie zdarza że w godzinach późnych nie ma obecnych moderatorów i niektórzy sie zachowują bardzo wulgarnie względem innych graczy .
Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Nazywam się Robert gdyby ktoś mogł nie wiedzieć dużo czasu spędzam w grze .
Lubie budować różne domki zazwyczaj nie wychodza ale no cóż nie każdy potrafi
moim hobby jest gra w siatkówke oraz gry pc .
staram sie być miły dla graczy i staram się nie łamać regulaminu ale czasami to sie mi nie udaje
ale tak na ogół jestem osobą raczej przyjazna Całus dziekuje dobranoc
Pomagasz, jesteś miły i bym mogła ciebie chwalić, ale są 2 minusy:
Czasami piszesz głupie teksty
Nękasz graczy
Gdyby ich ( minusów ) nie bylo to z chęcią moją oceną było by tak narazie to neutral
Ja też cie lubie damexti
Cytat:ponad rok na mineworld
No nwm czy ponad rok, bo MineWorld istnieje od 1 sierpnia 2016 roku, czyli 11 miesięcy i 27 dni. I też nwm czy jesteś od pierwszego dnia na MW. Pamiętam niektóre akcje na poprzednim nicku, jeśli chodzi o kary to przypominam sobie, że było ich trochę. Pomogłeś z banem dla SimeRa. Wiesz.. Raz mnie nękałeś z Polą, wybijałeś zwierzęta.. Hm.. Myślę, że postawię na NIE i to nie dlatego, że Cię nie lubię, bo czasem naprawdę jesteś miłą osobą. Mam nadzieję, że nie będziesz mi tego wytykał. Mała aktywność na forum. Marika i Madi nie są CzatModeratorkami, tylko KidModeratorkami.
Podanie nie jest za ładnie napisane. Za bardzo też cię nie znam, ale słyszałem że nękasz graczy i mówisz czasami głupie teksy i masz trochę błędów w podaniu. Moja ocena to:


Neutral z malutkim pochyleniem na nie  :s
Ziomej słusznie zwrócił uwagę, że nie jesteśmy CzatModeratorkami.
Zacznę od plusów, jeśli chcesz jesteś miły, pomocny i kulturalny. Faktycznie spędzasz dużo czasu w grze, zmiana nicku też na pewno pomogła.
Z minusow widzę jedynie czasami głupie teksty ale myślę, że były to Twoje ostatnie wyskoki i popracujesz nad sobą.
Jestem za szansą dla Ciebie.
Dać mu szansę Płacz ze śmiechu
Madelaine Love Love Love
Jestem na nie. Fakt faktem, pomagasz graczom, ale często zdarzają Ci się głupawe teksty, odzywki. Lubisz też nękać innych. Podanie samo w sobie mi się nie podoba, mało estetyczne i jak chyba każdy wcześniej popełniłeś ten sam błąd. Jeśli jest napisane, że masz wymienić modów, to wymieniasz modów i czatmodów, to wymieniasz te dwie grupy, nikogo nie dodając.
Odnoszę wrażenie że skopiowałeś moje podanie tylko zmieniając pewne rzeczy , mówię np. o obowiązkach kid/czat moda , poprostu zwierciadło. Takich elementów jest znacznie więcej , wystarczy się przyjrzeć np.ta sama kolejność przy wymienianiu administracji , chociaż itak popełniłeś tam błąd ta sama kolejność komend kid czat moda , poprostu kopiuj wklej,  ale należy pamiętać że to tylko moje argumenty poprzez które jestem na 

neutral z przechyleniem na nie.( zachowanie , wątpie aby ktoś miał "zaufanie" gdy ta osoba cb tepa a ty taką zabijasz itp itd.)
Stron: 1 2