MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] PinkCoockie321
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nick w grze: PinkCoockie321


Wiek: 13 

Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od Grudnia 2016

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Kiedy będą wakacje 3 - 6 godzin

Otrzymane na serwerze kary: Nie otrzymane

Długość gry w Minecraft: 2 lata

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Moderator

Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Mam mikrofon oraz konto na Skype

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz [b]N_Thinker[/b]

Obecni Moderatorzy (wymień): 
 
Mod :

Ziomej

_Diamentowa_

Slou

Super Mod :

Animekowa

Ladykotka

Kid Mod :

Marika07

Madelaine_

Damexit

Czat Mod :


Brak


Obecni Czat Moderatorzy (wymień): Nie kojarzę

Komendy KidModa/CzatModa: Prawa KidModeratora:
Dostęp do komend Kid Mod'a :
/Kick nick (powód)
/tempmute nick (czas) (powód)
 
 Dostęp do komend Czat Mod'a :
/Kick 
/tempmute
/jail
/cc





Obowiązki KidModa/CzatModa: 

-Dostępność dla graczy, potrzebujących pomocy

-Dbanie o porządek na czacie 

-Informowanie o błędach lub problemach na serwerze

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Nie

Gdzie znajduje się regulamin: 
---> ---> http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4
Dlaczego właśnie Ty:
Ponieważ zarówno jak na Części Survival'owej jak i Kreatywnej powinna się znajdować osoba stale pilnująca porządku. Lubię rozwiązywać problemy lub pomagać innym w potrzebie.
Opisz siebie (minimum 6 zdań)
Nazywam się Ola choć od kilku lat udzielam się jako PinkCoockie. Uwielbiam budować, rozwijać swoją kreatywność na tym serwerze. Oprócz gry w MineCraft'a czasem programuję różne gry oraz gram na instrumentach , śpiewam lub gram tenisa. Moją pasją jest architektura którą rozwijam od 3 lat. Jestem osobą miłą ale czasem z charakterkiem. Staram się unikać używania słów nie cenzuralnych oraz wyzwisk. 
A Inqu to już nie Admin? . . .
Nie wymieniłeś wszystkich adminów... od ostatniego podania nie zauważyłam zmiany.. nie pomagasz nikomu na serwerze jestes rzadko i jeśli chcesz rzeczywiście być w administracji to musisz się poprawić.. nie pisz podania byle co bo to nie ma sensu.
Popraw się wchodź częściej na serwer to bedzie dobrze.
Nie, powodzenia
Brak niektórych adminów. Podanie mi się nie podoba. Nie widzę cię za bardzo na serwerze a prawie co dziennie jestem online. 


Moja ocena to neutral z wielkim nachyleniem na nie  :s
Chciałam Powiedzieć ,że codziennie siedzę na serwerze po 5 godzin i dodałam ,że zajmowała bym się bardziej pilnowaniem na creative niż survivalu. I tak zapomniałam jednego z adminów po prostu o nim zapomniałam.
Podanie napisane ok jednak kolor czcionki, wypunktowania i machniecie z adminem jest troszkę rażące. Widziałam Ciebie kilka razy na SV i wiem że częściej można Ciebie spotkać na CV. Nie byłam nigdy świadkiem jakiś negatywnych zachowań z Twojej strony. Mało Ciebie znam troszkę (mam brak czasu na grę z ludźmi i rozmowy żeby poznać graczy).


Masz bardzo fajne zainteresowania jak na swój wiek Oczko

Jestem za tym żeby dać Tobie szansę.
Mała aktywność na forum i rzadko albo w ogóle nie widzę, żebyś komuś pomagała.. Jestem na NIE, rowniez jakiejś wielkiej różnicy nie widzę miedzy twoimi podaniami. Mam nadzieje, że nie będziesz miała mi tego za złe..
(26-07-2017, 17:40 PM)TheZiomej napisał(a): [ -> ]Mała aktywność na forum i rzadko albo w ogóle nie  widzę, żebyś komuś pomagała.. Jestem na NIE, rowniez jakiejś wielkiej różnicy nie widzę miedzy twoimi podaniami. Mam nadzieje, że nie będziesz miała mi tego za złe..

Zgadzam się z Ziomejem. Mała aktywność i nie pomagasz.
Co wy macie z tym wypisywaniem KidModów i SuperModów? Zapomniałaś o Inquisitor4k. Neutral z przechyleniem na tak
Jestem na nie, powód już wymieniony to błędy w podaniu i jego forma, osobiście nie dałam rady go przeczytać za pierwszym razem ponieważ forma pisania i kolory raziły moje oczy. To że nie wymieniony został jeden z adminów świadczy o tym iż nie znasz struktury naszej administracji. Napisane jest "Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Kiedy będą wakacje 3 - 6 godzin" a co później? wakacje się skończą i skończy się aktywność? Potrzebujemy ludzi w administracji na dłużej a nie na chwile. Kojarzę Twój nick z serwera ale nic po za tym, ani nie widziałam żadnej pomocy z Twojej strony ani nic. Dodam jeszcze od siebie że rozbrajające jest iż w grze nick masz inny a na forum inny i jak ludzie mają kojarzyć Cię z forum z Twoim kontem z serwera? Tyle ode mnie.
Stron: 1 2