MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Współpraca [ TeamSpeak3 ]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Serdecznie!
Informacja dla Administratorów!
Posiadam serwer TeamSpeak3 licencja Non-Profit 512 slotów . Stoi on jak na razie pusty jest gotowy do użytku , przejdę do sedna sprawy  chodzi o to że  jest dużo graczy którzy chętnie posiedzieli by ze znajomymi rozmawiali i grali są osoby które mają też własny klan gildie ale nie mają gdzie siedzieć mój serwer teamspeak jest w 100% LEGALNY  nie wiem czy posiadacie własny serwer teamspeak3 jeśli tak to pewnie go opłacacie możemy się dogadać w sprawie współpracy  ja nie chce mieć żadnych korzyści mój serwer jest non-profit a wy mieli byście wszystko za darmo chodzi mi wyłącznie o to aby nie stał pusty , powstały by rangi jak i strefa Administracji i pomocy dla waszego serwera :Uśmiech resztę szczegółów możemy ustalić . Ip serwera to IpTs3.Pl proszę nie brać tego jako reklamę .

Serdecznie Pozdrawiam Vixa
Zamiast TeamSpeak serwer MW ma na discord grupę na której wszyscy rozmawiają, ale fajny pomysł Język
No bardzo fajny pomysł i jako że jestem członkiem administracji to jestem za.
Ja miałam problem z discordem ale już go nie mam.
Mamy Discorda.
Jestem na nie, Discord przysłania TeamSpeak'a. Oczko
MineWorld ma już swój serwer komunikacyjny, w dodatku bardziej nowoczesny i za darmo - Discord.
Nie widzę powodu dla którego mielibyśmy zawierać jakąś współpracę (darmowe i dobrej jakości serwery ts3 można też za darmo znaleźć w wielu miejscach). Jeśli ktoś jest prywatnie zainteresowany przebywaniem na tym serwerze to ok



P.S. Zły dział.
Takie przebywanie na tej grupie Ts to było by tez przeciąganie naszych graczy na inne serwery. Mamy discorda i to nam wystarczy.