MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Miasto II Edycje v.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Uwaga! 
  Rozpoczęła się II Edycja i Zacząłem budować miasto.
                W tym wątku chciałbym się dowiedzieć Kto z was , lub mieszkańców którzy mieszkali w moim mieście podczas I Edycji , chcieli by dołączyć do tego miasta które jest teraz,.

             Pod tym wątkiem prosiłbym aby zainteresowani , napisali swój nick w grze oraz czy byli w mieście podczas I Edycji.
                  Nie będę odpisywał na forum tylko będę rozmawiał z wybranymi graczami podczas rozgrywki.Jeżeli do kogoś nie napisałem , oznacza to , że jeszcze się zastanawiam lub odrzuciłem wniosek o przyjęciu danego gracza do miasta,. 
        Proszę zainteresowanych o "pośpiech" , ponieważ muszę wiedzieć kto chciałby dołączyć do miasta , jak najszybciej , więcej informacji zdobędziecie pytając się mnie podczas rozgrywki , Pozdrawiam i powodzenia Duży Uśmiech
Nick: Ziomej
Czy byłem w mieście na I edycji: Tak, należałem do miasta podczas 1 edycji Oczko
Pisałem ci już żebyś poczekał z wątkiem zanim powstanie odpowiedni do tego dział.
(teraz już nie usuwaj)
Nick: Makkev

Tak byłem w pierwszej edycji członkiem miasta Płacz ze śmiechu
NickDuży Uśmiechamexti
Tak byłam w mieście
Nick : Popcorneyto
Tak byłem podczas I Edycji w mieście Duży Uśmiech Kto mnie nie pamięta? Płacz ze śmiechu
Nick: polamparta
Byłam w mieście podczas I edycji, ale się wypisałam
Nick: Marika07
Byłam w mieście podczas 1 edycji

(kurde spóźniłam się trochę)