MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Książki o tematyce minecraft
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kochani, jako że jestem molem książkowym, pochłaniam książki w ilościach hurtowych i nigdy mi dosyć.  
Dlatego właśnie mam pytanie do Was. 
Czy macie jakieś książki dotyczące minecraft? Czy jakaś Was mocno zainteresowała i jest godna polecenia? 
Uśmiech
Tak ja mam fajną książkę o Minecraft taki "poradnik" i na nim nauczyłem się grać. Tytuł podam Ci później, ale kosztuje 30 zł. Masz jeszcze jedną za 100 zł, na bardzo dużo roździałów i stron.
Podaj tytuły jak możesz, chętnie zobaczęOczko
Ta jest ponoć fajna, ja nie lubię czytać, ale zobaczyłam w necie

https://vesper.pl/biografie/87-minecraft...AnDc8P8HAQ
Damexti dalas link do skina Duży Uśmiech

A co do książki to fajna wypuścił Mojang- "księga sekretów ocalałych" masz tam strategie walki z mobami, typy zabezpieczeń domków oraz + i - różnego rodzaju baz Oczko (można ją było kupić w biedronce za 10zl)
(27-06-2017, 07:25 AM)Animekowa napisał(a): [ -> ]Damexti dalas link do skina Duży Uśmiech

A co do książki to fajna wypuścił Mojang- "księga sekretów ocalałych" masz tam strategie walki z mobami, typy zabezpieczeń domków oraz + i - różnego rodzaju baz Oczko (można ją było kupić w biedronce za 10zl)

Wiem właśnie Płacz ze śmiechu sory madi ale nie skopiowal mi się tamten link Uśmiech wyśle poprawny
Anim serio za 10 złSmutek trzeba częściej chodzić do biedronki...
Coś widzę, że sztuka czytania umiera chyba... albo faktycznie ciekawych książek w temacie minecrafta jak na lekarstwo.
Co do książek o MC to mało jest bo szybko coś się zmienia, jest za to pełno forum z jakimiś info. Zanim wyjdzie taka książka to wchodzi już tyle aktualizacji że informacje już nie są zbyt użyteczne Duży Uśmiech
Ale ja lubię papier... oprawiony papier...
Duży Uśmiech
Madi ja osobiście też wolę książki, tak samo na studiach ludzie się dziwili że ja notatki w formie papierowej nosiłam ale już tak mam, lepiej przyswajam informacje z papieru niż z monitora Płacz ze śmiechu a po za tym książka to książka, to czyiś trud włożony w jej napisanie, wydanie i oprawienie Oczko 

Ja jestem posiadaczem poradnika wydawnictwa EGMONT pt. "Poradnik użytkowników czerwonego kamienia" wygląda on tak:

[Obrazek: 8h3o2t4qpy9x.jpg]


Gdyby nie ta książka nigdy nie zaczęłabym używać czerwonego proszku, bo ja zawsze boję się tego co nieznane a teraz gdy poznałam tą książkę to czasami zdarzało mi się nawet eksperymentować z proszkiem a ponieważ mam skleroze to nie raz do niej zaglądam jak o czymś zapomnę Język

Wiem że wyszła seria jeśli się nie mylę 4 takich poradników, o proszku, o tym jak kopać, jak budować i coś jeszcze ale nie pamiętam co Smutek
Problemem książek o MC jest to MC ciągle się zmienia, nowe aktualizacje zmieniają grę i książki po jakimś czasie mają nieaktualne informacje bądź troszkę przestarzałe Smutek
Stron: 1 2