MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Przestaje Grać w Minecrafta :-/ - ProSeparatysta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie !,Odchodzę z serwera i przestaje grać w minecrafta nie mam żadnych pomysłów a mc mi się znudził ;-/,od jakiegoś czasu nie chcę grać w żadne gry,zabierają one czas którego człowiek ma tak niewiele,a pozatym trzeba dorosnąć.
Dobra wiadomość jest taka że BYĆ MOŻE znowu będe grać ale to w lato  za 2-3 miesiące, jeśli nie wrócę to chcem podziękować wszystkim (oprócz polamparcie i szatanizo) za miłą fajną atmosferę i grę .

Dziękuje Popcorneyto( Pawłowi),MiroTcz (Maciejowi),Animekowej (Karolinie),Diamentowej (Kamili),TheZiomejowi ( Mirosławowi),Ladykotce,Adamowi,Maci13,RoycePL,dzidziorowi,KoteQ (Karolinie),Marika07,mimi,Inquisitorowi4K i wszystkim graczom których nie wymieniłem, Miłej Gry ! oraz Zabawy i dalszych sukcesów na serwerze i w rankingach serwerów Życzy ProSeparatysta (Szymon),Być może się jeszcze zobaczymy.                                             ODEJŚĆIE ODWOŁANE  Uśmiech !
szkoda ;/ będziemy czekać na Cb do lata . Trzymaj się Szymonie i obyś wrócił Duży Uśmiech
(01-06-2017, 23:30 PM)MajsterWTurbo napisał(a): [ -> ]szkoda ;/ będziemy czekać na Cb do lata . Trzymaj się Szymonie i obyś wrócił Duży Uśmiech

Myślę że wrócę na nową edycje Duży Uśmiech
Ja  również dziękuję za miłą grę, trzymaj się! Oczko Czekamy Uśmiech
Żegnaj, też dziękuję za miłą grę Uśmiech Obyś wrócił. I oby szybko przyszło lato, czekamy Duży Uśmiech
To co?  Widzimy się na nowej edycji nie? Duży Uśmiech