MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Typ wątku: Problem
2. Nazwa serwera: Survival
3. Opis: Weszlam dzisiaj na survival, chcialam isc na ekspiarke zeby zenczantowac sobie luk, poszlam do swojego domu,aby wziasc zbroje (w enderchescie tez szukalam)
przeszukalam wszystkie skrzynki, zniknelo z nich bardzo duzo itemow, gdy chcialam sprawdzic kto jest dodany do dzialki, okazalo sie ze dzialki nie ma postawionej sprawdzilam wszystkie spisy usunietych dzialek  do lutego (do lutego dlatego ze w lutym bylam bardzo akrywna) ,nie znalazlam informacji o usunieciu mojej dzialki,lecz niestey zostala usunieta, przez co ktos mnie okradl. Mialam sporo cennych itemeow. Licze na szybkie rozwiazanie mojego problemu.

To żaden problem. Po prostu pewnie przeoczyłaś swój nick na liście usuniętych działek.
Jeżeli nie posiadasz svipa to Twoje działki automatycznie usuwają się po 35 dniach nieobecności na serwerze. Jeżeli nie znalazłaś tam swojego nicku to są dwie najbardziej prawdopodobne opcje, - przeoczyłaś swój nick bądź coś się zbugowalo i nie wysłało o tym raportu, jeżeli tam tego nie ma to wciąż nie jest to jakiś specyficzny problem. Działki i tak czy siak by tam nie było nawet bez stworzonego raportu
Możliwe, że twoja działka została usunięta ręcznie przed ponownym wprowadzeniem automatycznego usuwania. Stąd brak twojego nicku na liście.