MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Unban za oszukiwanie administracji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, dostałem dzisiaj (15.02.2021) bana od Tamai za oszukiwanie administracji i nie przecze było tak. Usunlo mi z eq miecz netherytowy ale sam zorientowałem się dopiero następnego dnia ze mam go w ec ale wtedy nie było nikogo z adminow żeby do niego napisać a potem zapomniałem o tym. Stworzylem tez mk no ale to było pod wpływem emocji i chciałem to jakoś wytłumaczyć w mc ale nie było nikogo, przepraszam za to i przysięgam ze jak dostan ub to juz nigdy nie zrobię czegoś wbrew regulaminowi.

Z poważaniem AlpakaSan123123
Napisz moze wedlug wzoru
(15-02-2021, 14:10 PM)AlpakaSan napisał(a): [ -> ]Nick: AlpakaSan123123
Data ukarania:15.02.2021
Nick osoby karzacej: Tamai
Powód banaZaskoczonyszukiwanie administracji


Witam, dostałem dzisiaj bana od za oszukiwanie administracji i nie przecze było tak. Usunlo mi z eq miecz netherytowy ale sam zorientowałem się dopiero następnego dnia ze mam go w ec ale wtedy nie było nikogo z adminow żeby do niego napisać a potem zapomniałem o tym. Stworzylem tez mk no ale to było pod wpływem emocji i chciałem to jakoś wytłumaczyć w mc ale nie było nikogo, przepraszam za to i przysięgam ze jak dostan ub to juz nigdy nie zrobię czegoś wbrew regulaminowi.

Z poważaniem AlpakaSan123123

(15-02-2021, 14:17 PM)AlpakaSan napisał(a): [ -> ]
(15-02-2021, 14:10 PM)AlpakaSan napisał(a): [ -> ]Nick: AlpakaSan123123
Data ukarania:15.02.2021
Nick osoby karzacej: Tamai
Powód bana: Oszukiwanie administracji


Witam, dostałem dzisiaj bana od za oszukiwanie administracji i nie przecze było tak. Usunlo mi z eq miecz netherytowy ale sam zorientowałem się dopiero następnego dnia ze mam go w ec ale wtedy nie było nikogo z adminow żeby do niego napisać a potem zapomniałem o tym. Stworzylem tez mk no ale to było pod wpływem emocji i chciałem to jakoś wytłumaczyć w mc ale nie było nikogo, przepraszam za to i przysięgam ze jak dostan ub to juz nigdy nie zrobię czegoś wbrew regulaminowi.

Z poważaniem AlpakaSan123123
Podpisuję się pod odwołaniem gracza: AlpakaSan123123.
No tak trochę, troszeczkę wciskasz kit, co zresztą tłumaczą screeny, które dostałam. Skoro "zapomniałeś" o tym na następny dzień, czemu nie napisałeś o tym później, tylko wolałeś się chwalić tym, jacy to admini są głupi, a Ty cwany? Później jeszcze zacząłeś robić multi (ale tutaj już chociaż się do tego przyznałeś), przy okazji wyzywając serwer. Nie było to tylko oszukiwanie administracji, lecz także jej wyzywanie.