MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1.Typ wątku:[Problem]
2.Nazwa serwera: Survival
3.Opis: Dziś około 16:30 zabrano mi 340k minecoinsów. Część z tych pieniędzy posiadałem ze sprzedaży stoiska z itemami przy /warp sklep oraz paru itemów , a drugą 
część jako wynagrodzenie za pomoc przy ustalaniu cen i wytłumaczeniu mechaniki sklepów tabliczkowych. Problem w tym, że pieniądze te zostały mi skonfiskowane, a itemy które 
sprzedałem oraz stoisko nie zostały mi zwrócone. Chciałbym się domagać zwrotu minecoinsów albo itemów które sprzedałem.
Bump
Nie wiem czy był sens pisania wątku, wydaje mi się lepszym rozwiązaniem byłoby napisanie do mnie i cierpliwość. To samo powiedziałam Ci na głosowym. Jedyne co aktualnie Ci zostaje to czekanie. Tyle ode mnie
Na głosowym nic nie mówiłaś na temat czekania, ale moim zdaniem jeżeli u gracza jeszcze nie jest pewne to, że zarabiał kopiując itemy to powinienem mieć minecoinsy ze sprzedaży lub przedmioty.
Czemu nie możesz mu tego oddać? Aktualnie osoba która ma stoisko nic nie straciła a kokosz jest jedynie stratny. Jeśli wyjdzie że ten gracz co kupił stoisko od kokosza kopiował przedmioty to lepiej wtedy zabrać kokoszowi kasę i oddać mu stoisko, skoro teraz nie masz pewności że parę staków koxów były nieuczciwie zdobyte w 10 godzin grania.
Powiedziałam wyraźnie, że musimy poczekać do wyjaśnienia sprawy. Jeżeli chodzi o skonfiskowane to przypuszczając, że okazałoby się, że kopiował i tak te 340k byłyby zabrane. Nieważne czy teraz czy później, byłbyś i tak na stracie i musiałbyś to sobie zarobić więc nie widzę problemu. Nie jest to niczyja wina ale milutko by było gdybyś to uszanował i grzecznie tak jak już powiedziałam czekał.
A stoisko które kupił? Nie oddasz mu tego mimo że zabrałaś mu kase?
wy dzieci nawet nie wiecie jak sie kopiuje poprawnie