MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: prośba o odbanowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nick: Kasin
Data ukarania: 19.10.2020
Nick osoby karzącej: Naten
Powód bana: kopiowanie itemów

wykorzystywałem blond gry wiem ze powinienem zgłosić administracji przepraszam za to już więcej razy sie to nie powtórzy. Grając z moimi kolegami w ten sposób, nie uczyniliśmy nikomu krzywdy. To było tylko dla zabawy i tylko w naszym gronie.
Jak wykorzystywałeś skopiowane koxy w swoim gronie kiedy jadłeś je jak się ze mną biłeś? A ja nie jestem z twojego grona.
(20-10-2020, 10:39 AM)Zkeram napisał(a): [ -> ]Jak wykorzystywałeś skopiowane koxy w swoim gronie kiedy jadłeś je jak się ze mną biłeś? A ja nie jestem z twojego grona.

wykorzystywałem ponieważ biłeś mnie na gwarpie
Broniłem się, walnąłeś mi kilka krytów łapką to oddałem ci.
(20-10-2020, 10:54 AM)Zkeram napisał(a): [ -> ]Broniłem się, walnąłeś mi kilka krytów łapką to oddałem ci.
On cie bił łapką o ty go z miecza zabiłeś z tego co wiem i nawet itów nie oddałeś
Oddałem jego przedmioty Natenowi, kryty z siłką 2 łapką także biją sporo wiec mimo ze walki nie rozpoczyna tym to mógł mnie zabić a raczej takie miał intencje.
Udało Ci się skopiować itemy, zamiast zgłoszenia tego administracji by uniknąć kary to wolałeś tego używać do własnych celów. Tu używanie skopiowanych itemów pod obronę, to jestem w stanie zrozumieć, ale regulamin już Ci nie da ulgi. Jeżeli rzeczywiście biłeś zkerama na gwarpie ( Na to nie ma dowodów) to tym bardziej zasłużyłeś na perma. No ale dobrze, wraz z kolegą chcieliście tylko spokojnie i bez żadnych problemów grać na serwerze. A i tak zkeram chętnie wam przeszkadzał. To była wasza jedyna opcja - dla was oczywiście. Prawdopodobnie gdyby nie zkeram nawet nie pomyślelibyście o kopiowaniu itemów. Proponuje zmniejszenie bana do 7 dni. Patrząc na cały ogół sprawy myślę, że młodym graczom zdecydowanie należy się druga szansa i zrozumienie swoich czynów. Teraz musicie uzbroić się w cierpliwość i czekać na decyzje osoby która wykonała bana.
"Tu używanie skopiowanych itemów pod obronę, to jestem w stanie zrozumieć, ale regulamin już Ci nie da ulgi." Jakie używanie skopiowanych rzeczy pod obronę? To była moja pierwsza walka z tym graczem, wcześniej miałem jedynie kontakt z nim jak chciał u mnie zarobić na dyniach/melonach/pałkach blaze albo jak był u mnie na expiarce w celu zdobycia expa.
"A i tak zkeram chętnie wam przeszkadzał." W czym przeszkadzałem? Ułatwianiem zarabiania na serwerze czy w dużo szybszym pozyskiwaniu expa u mnie na expiarce niż na /warp expiarka? Jeśli to jest przeszkadzaniem to nie widziałem.
"Prawdopodobnie gdyby nie zkeram nawet nie pomyślelibyście o kopiowaniu itemów." - Prawdopodobnie gdyby nie ja nie wyszło by że kopiował on z kolegami przedmioty więc nie rozumiem czemu próbujesz na siłę mnie oczernić w swojej wypowiedzi.
"Proponuje zmniejszenie bana do 7 dni. Patrząc na cały ogół sprawy myślę, że młodym graczom zdecydowanie należy się druga szansa i zrozumienie swoich czynów." Tak jak wiciu pisał na jednym z kanałów na discordzie, skracanie bana do tygodnia/dwóch za kopiowanie jest śmieszne, gdy za mniejsze przewinienia jak podbudowanie się blokami bądź skopiowanie niewielkich ilości expa są skrócenia na 3 tyogdnie lub miesiąc.
(20-10-2020, 11:16 AM)Zkeram napisał(a): [ -> ]"Tu używanie skopiowanych itemów pod obronę, to jestem w stanie zrozumieć, ale regulamin już Ci nie da ulgi." Jakie używanie skopiowanych rzeczy pod obronę? To była moja pierwsza walka z tym graczem, wcześniej miałem jedynie kontakt z nim jak chciał u mnie zarobić na dyniach/melonach/pałkach blaze albo jak był u mnie na expiarce w celu zdobycia expa.
"A i tak zkeram chętnie wam przeszkadzał." W czym przeszkadzałem? Ułatwianiem zarabiania na serwerze czy w dużo szybszym pozyskiwaniu expa u mnie na expiarce niż na /warp expiarka? Jeśli to jest przeszkadzaniem to nie widziałem.
"Prawdopodobnie gdyby nie zkeram nawet nie pomyślelibyście o kopiowaniu itemów." - Prawdopodobnie gdyby nie ja nie wyszło by że kopiował on z kolegami przedmioty więc nie rozumiem czemu próbujesz na siłę mnie oczernić w swojej wypowiedzi.
"Proponuje zmniejszenie bana do 7 dni. Patrząc na cały ogół sprawy myślę, że młodym graczom zdecydowanie należy się druga szansa i zrozumienie swoich czynów." Tak jak wiciu pisał na jednym z kanałów na discordzie, skracanie bana do tygodnia/dwóch za kopiowanie jest śmieszne, gdy za mniejsze przewinienia jak podbudowanie się blokami bądź skopiowanie niewielkich ilości expa są skrócenia na 3 tyogdnie lub miesiąc.

Teraz Zkeram się przyznaj czy kopiowałeś czy nie i skąd masz 4 miliony?
Porównaj sobie moje farmy do twoich i sam sobie odpowiedz na to pytanie.
Stron: 1 2