MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Odwołanie od kary.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick w grze: Maliko2990PL
2. Data ukarania: 17.06.2020
3. Nick osoby karzącej: Marika07
4. Powód bana: Podszywanie się pod inną osobę.
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Witam, piszę apelację z tego względu że nie chciałbym kolegi tam samego zostawić, podszywałem się ponieważ nie ukrywając troszkę mi się nudziło, powinienem dostać unbana ponieważ to był błąd to co zrobiłem, i oczekuje na kolejną szansę, Marika07 zbanowała mnie niestety, rozumiem to w 100% lecz trochę też się zdenerwowałem ponieważ, byłem krytykowany ale nie będę wypominał, bo szansy nie dostanę, czekam na dokładne rozpatrzenie sprawy, dziękuje Uśmiech
Przepraszam za wcześniejsze problemy.
Pajacowałeś, prowokowałeś, podszywałeś się - jesteś typem osoby co nic nie wnosi pozytywnego na serwer a robi szum, w dodatku w niemiły sposób. Nie jestem za unbanem.
Hm ? Ty też byłeś wobec mnie wulgarny, mogłeś sobie oszczędzić Oczko
Nie byłem wulgarny, fakt dałem się sprowokować tobie, ale to ty straszysz tym ze ciebie znają z kiedyś i załatwisz komuś bana za to ze ciebie zabił. Poza tym to ze się pod kogoś podszywałeś i w jego imieniu byłeś toksyczny nie świadczy dobrze o tobie.
W każdym razie, mam nadzieję że zostanę odbanowany, przepraszam cię bardzo, jeżeli będę grał na serwerze, możemy wcale w dyskusje nie wchodzić Uśmiech
Dlatego iż wtedy mnie nie było, a widziałem tylko to na liście banów nie mogę się jakoś szczególnie rozpisać.

Skrucha jest bardzo mała, prawie niewidoczna. Jednak wiesz że podszywanie się pod kogoś innego było złym pomysłem. Jestem za daniem ci drugiej szansy Uśmiech
Ojoj, przeczytałam powód, skrucha niewielka ale jednak wiesz że nie powinieneś. Jestem za skróceniem bana do miesiąca. Przyda ci się przerwa od serwera
Ban jest permanentny Uśmiech
(20-06-2020, 15:59 PM)Maliko2990PL napisał(a): [ -> ]Ban jest permanentny Uśmiech

I taki też pozostanie. Jesteś dalej tym samym Malikiem, który dostał perma kilka edycji temu.

Zamykam wątek.