MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Unban Dla Diego_z_Khorinis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam i przepraszam całą administracje a szczególnie Melodie i Ewke
ODWOŁANIE OD BANA

1. Nick w grze: Diego_z_Khorinis
2. Data ukarania: 2020-06-15
3. Nick osoby karzącej: nie mam pojęcia
4. Powód bana: Obraza Admina
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Przepraszam administracje za moje zachowanie ;C Cała Historia : Ja i moja ekipa od niedawna ćwiczymy PVP na
waszym serwerze, no i w tym dniu biliśmy  się 3v3 i wtedy pisze melodia zwraca się do nas {śmieszna grupa} my to ignorujemy i bijemy się dalej po czym jakiś svipek
wbija do mnie na działkę i zaczyna bić i psuć naszą zabawę {nick; KVS(jakieś liczby-nie znam jego nicku na pamięć ) } no i próbowałem go wywalić poza teren mojej działki  i nie wiem ale chyba wpisałem złą komendę i cała moja działka została wyczyszczona ;/ Po tym wszystkim troszkę się zdenerwowaliśmy i moja grupa dostała mute przez 1 z naszej ekipy {rozumiem żeby dostałą 1 osoba ale żeby mutować grupowo Płacz ze śmiechu?) no i padło kilka słów wulgarnych bo myślałem ze melodia wyczyściła mi działkę za ignorowanie jej :/ a tak naprawdę coś źle wpisałem przepraszam jeszcze raz administrację i proszę o uB Przysięgam że nie będę się udzielał na czacie ale proszę ukarać gracza przez którego to wszystko sie wydarzyło czyli KVS--- bo to nie pierwszy raz gdy psuję nam zabawę na Creative będąc niewidzialnym :C 
Przepraszam :C [ja tylko przychodzę ćwiczyć pvp na tym serwerze ] 
Przeszkadzanie na Creative jest karane. Oj kvs bo sobie inaczej pogadamy, to nie pierwszy raz mordo. Wpisałeś dwie komwndu: /p clear, /p confirm. Przeprosiłem i widać, że żałujesz. Jestem za odbanowaniem. Co do skargi na kvs1889 to dorzuć jakieś dowody. Sam widziałem gdy kvs takie coś robił ale to dawno - 2 miesiące temu gdzieś tak. Oczywiście kvs przyjacielem, ale to nie znaczy że mimo że coś wiem tuszuje, więc nie pisz nawet nic pv Płacz ze śmiechu
Owszem, jak ktoś wcześniej wspomniał, przeszkadzanie w rozgrywce na serwerze Creative jest karane. Powinieneś zgłosić to do administracji (takie sprawy najlepiej zgłaszać na msg), która zareagowałaby na twoje wezwanie i ukarała Kvsa. Nie rozumiem jak mogłeś pomylić komendę która czyści działkę, ponieważ ta wymaga jeszcze potwierdzenia działania. Z mojej strony wygląda to jak zrobione celowo. Co do głównego tematu odwołania. Okazałeś skruchę, żałujesz. Jestem za skróceniem bana do kilku dni, żebyś mógł opanować emocje. Dodatkowo przydałyby się jakieś dowody w sprawie tego całego przeszkadzania. Jak takowe posiadasz, proszę wstaw do nich linki, jeśli masz taką możliwość.
Przeszkadzanie z mojej strony miało miejsce. Okazałeś skruchę, żałujesz. Jestem za unbanem lub skróceniem.
(17-06-2020, 14:29 PM)Redeq napisał(a): [ -> ]Owszem, jak ktoś wcześniej wspomniał, przeszkadzanie w rozgrywce na serwerze Creative jest karane. Powinieneś zgłosić to do administracji (takie sprawy najlepiej zgłaszać na msg), która zareagowałaby na twoje wezwanie i ukarała Kvsa. Nie rozumiem jak mogłeś pomylić komendę która czyści działkę, ponieważ ta wymaga jeszcze potwierdzenia działania. Z mojej strony wygląda to jak zrobione celowo. Co do głównego tematu odwołania. Okazałeś skruchę, żałujesz. Jestem za skróceniem bana do kilku dni, żebyś mógł opanować emocje. Dodatkowo przydałyby się jakieś dowody w sprawie tego całego przeszkadzania. Jak takowe posiadasz, proszę wstaw do nich linki, jeśli masz taką możliwość.

nie nie mam dowodów bo nie pomyślałem o tym  ale chyba nie mi pierwszemu przeszkadzał :/
Jeśli chodzi o tego mojego bana to mogę wam zbudować arenke na wasz serwer ładnie buduje a nawet moja jedna arena się znajduje na tych arenach Język
tylko miałem wtedy inny nick Kaczoreczek chyba ... przepraszam też za te kona nie chcaiło mi sie pisać o moim problemie z nickiem ale postanowiłem wrócić do starego co już napisałem do WODZA Duży Uśmiech Love
Zgłosiłeś się do mnie w sprawie, że "jakaś typiara" wyczyściła Ci działkę. Odpowiedziałam na Twoje zgłoszenie, próbowałam wyjaśnić sytuacje. Pisałeś dość chaotycznie przez co trochę ciężko mi było Ciebie zrozumieć. Raz pisałeś, że nie wpisywałeś tej komendy (/dzialka usun), a za chwile pisałeś, że podczas walki pewnie na szybko wpisałeś i usunęło. Kiedy chciałam do kogoś napisać, aby się upewnić czy sam usunąłeś swoją działkę, poprosiłam byś poczekał chwile. Nie posłuchałeś tylko zacząłeś oczerniać Melodie, obrażać administracje, gracza oraz serwer.

Kilka zdjęć dla przykładu.

[Obrazek: 1.png]
[Obrazek: 2.png]
[Obrazek: 3.png]

[Obrazek: 5.png]
[Obrazek: 6.png]

[Obrazek: d.png]
[Obrazek: d2.png]
[Obrazek: dd.png]

Moim zdaniem Twoje zachowanie nic nie usprawiedliwia. Według mnie nie zasługujesz na ub.
(17-06-2020, 15:30 PM)Ewka52 napisał(a): [ -> ]Zgłosiłeś się do mnie w sprawie, że "jakaś typiara" wyczyściła Ci działkę. Odpowiedziałam na Twoje zgłoszenie, próbowałam wyjaśnić sytuacje. Pisałeś dość chaotycznie przez co trochę ciężko mi było Ciebie zrozumieć. Raz pisałeś, że nie wpisywałeś tej komendy (/dzialka usun), a za chwile pisałeś, że podczas walki pewnie na szybko wpisałeś i usunęło. Kiedy chciałam do kogoś napisać, aby się upewnić czy sam usunąłeś swoją działkę, poprosiłam byś poczekał chwile. Nie posłuchałeś tylko zacząłeś oczerniać Melodie, obrażać administracje, gracza oraz serwer.

Kilka zdjęć dla przykładu.

[Obrazek: 1.png]
[Obrazek: 2.png]
[Obrazek: 3.png]

[Obrazek: 5.png]
[Obrazek: 6.png]

[Obrazek: d.png]
[Obrazek: d2.png]
[Obrazek: dd.png]

Moim zdaniem Twoje zachowanie nic nie usprawiedliwia. Według mnie nie zasługujesz na ub.
No tak widać moje naganne zachowanie ale to przez kogo ? oczywiście że przez Kvs który wbił na niewidzialności nie pierwszy raz :c  (dzień wcześniej  pisałem do ciebie o tym ale nie odpisałaś mi )no a później to już przez moją głupotę wpisałem złą komende chyba /ps deny kvs cos takiego Płacz ze śmiechu a później  to potwierdziłem i oskarżyłem melodie o jej usunięcie bo myślałem za to że ją ignorujemy ona mi działkę odebrała ;c {a jeśli chodzi o tą typiare dodałem ją do działki bo mi miała pomagać w budowanku arenki na serwer Uśmiech
ale jak wbiła na serwer pomyślałem ze to ona i że ją melodia do tego namówiła po czym wbiłem na survival i o wszystkim ci pisałem a jak już wróciłem na cv to zauważyłem że nie mam praw do tej działki to od razu pomyślałem że to melodia :C bo jak pisałem wcześniej pisała do nas Śmieszna grupa czy cos w tym stylu}
Nie będzie zmiany kary, zamykam.