MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Odwołanie od bana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick w grze: PALEXTAA
2. Data ukarania: 07.06.2020r.
3. Nick osoby karzącej: MiroTcz
4. Powód bana: ''[b]Wykorzystywanie błędów serwera, psucie ekonomii SkyBlocku''[/b]
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:
 
A więc sprawa wygląda tak, że zostałem ukarany banem za wykorzystanie błędów serwera. Po rozmowie z Mirem zostały mi przedstawione wszelkie dowody na to co zrobiłem i nie ukrywam, że dana sytuacja miała miejsce. Owszem, kopałem tego dirta ale kompletnie nie wiedziałem, że jest to zakazane i działam na niekorzyść serwera, fakt mogłem to zgłosić/zapytać administracji czy takie coś jest dozwolone ale dosłownie nie przyszło mi to na myśl. Sposób odkryłem przypadkowo (nie będę tu pisał o nim, administracja zapewne będzie wiedzieć o co chodzi). Sytuacja trwała zaledwie nie cały tydzień, sprzedawałem dziennie do 15 staków ziemi za niewielką sumę. Przelałem z tego do żetonów ze 150 tysięcy i to co mam wyciągnięte w portfelu, bodajże 40k. Jestem typem człowieka co lubię grać uczciwie i gdybym wiedział, że jest to zakazane i działam na niekorzyść serwera na pewno bym tego nie robił. Wiem, że mam swoje za uszami ale jak wiadomo każdy z nas ma jakąś cząstkę diabła w sobie czy jak to mówi melodia - "wiedźmy". Myślę, że to było by na tyle co mogę napisać. Chciałem przeprosić i powiedzieć, że taka sytuacja się nigdy więcej nie powtórzy a o całym sposobie wydobywania ziemi na stałe zapomnę.
Odwołanie ładnie napisane, widać skruchę. O tym sposobie pozyskiwania dirta nie było zakazu nigdzie - skąd gracz mógł wiedzieć ze to jest nielegalne? Ja za korzystanie z tego sposobu nie zostałem surowo ukarany - zostały mi przeniesione pieniądze ze skyblocka na survival, wiec myśle ze w tym wypadku także nie powinno być tak surowej kary jak ban permanentny. Jestem za unbanem z częściowym utraceniem pieniędzy zarobionych w ten sposób.
Nie byłeś w pełni świadomy co robisz, niestety mimo tego co mogłeś mieć z tyłu głowy nie zgłosiłeś tego do administracji. Przyznałeś się, wytłumaczyłeś i wyjaśniłeś wszystko co powinieneś prywatnie z Mirem. Widać skruchę i przywiązanie do serwera, szczere i ładne odwołanie. Wydajesz się być kimś uczciwym no i zdajesz sobie sprawę, że źle zrobiłeś - obiecałeś poprawę. Jestem za unbanem do może tygodnia i odebraniem nieuczciwie zdobytych pieniędzy.
Ban skrócony do tygodnia; zabrane zostały pieniądze i część bloków z wyspy.