MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Prośba o UB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick w grze: Bbbmpa (SimeR1337)
2. Data ukarania: Jakieś 3 lata temu
3. Nick osoby karzącej: MiroTcz/ktoś inny
4. Powód bana: Cheaty
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Witam, grałem kiedyś na waszym serwerze pod nickiem SimeR1337. Czy mógłbym dostać unbana? Bardzo się zmieniłem i obiecuję, że nie będę już cheatował na waszej serwerowni Uśmiech. Proszę was o szansę.
No wiem wiem, ale stęskniłem się ze minecraftem, a jak widze żadnych innych ogarniętych serwerów nie ma. Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie i proszę o to UB Uśmiech.
Jak tak czytałem ile rzeczy skopiowałeś to aż nie da się na to patrzeć, wątpie że jak wrócisz do gry to znowu nie zaczniesz cheatować. Nie jestem za unbanem. 
Czytam i czytam. Każdemu sie może zdarzyć czasem, no ale 3 lata temu? To sporo minęło Płacz ze śmiechu człowiek sie zmienia. Jestem za unbanem. Ave UFO. Warto dawac szanse Uśmiech
Ps. Nie wiem czy mogę sie udzielać, jqk mam bana. (?)
Myślę że sporo czasu minęło i rzeczywiście gracz mógł się zmienić. Może Miro warto dać szansę i obserwować jak się będzie zachowywał? Oczywiście jeżeli znów by była powtórka to perm. Jestem za daniem szansy bo sporo lat minęło i gracz raczej się zmienił Uśmiech
To jak? Rozpatrzy ktoś?
Cierpliwości...
Welp... Dużo czasu minęło, nie powiem, że człowiek się nie zmienia bo owszem, zmienia i to często. Ale są przypadki w których ktoś po prostu się bawi i udaje. Trzy lata to bardzo dużo czasu na przemyślenie swojego zachowania, swoich decyzji i ogółem rozpatrzenia tego co się kiedyś zrobiło. Coś tam kojarzę, nieźle narozrabiałeś. No ale skoro napisałeś odwołanie to musiałeś zatęsknić za serwerem, może i byłeś nawet przywiązany, nigdy nie wiadomo. Tylko trochę mi brakuje do czytania, powiedziałeś prosto, zwięźle i na temat no ale trochę mało tej skruchy jak na tyle łobuzowania. Dobra, jeżeli szczera to ujdzie. Obietnica poprawy jest, cenie ale to może być za mało, po unbanie musiałbyś być serio stabilny bo jeden zakręt i poleciałby perm. Kolejnej szansy byś nie dostał. Powiedzmy, że jestem neutralna z tycim przechyleniem na tak. W końcu nowy start jest ważny i należy się każdemu
Wykluczam wszelką możliwość otrzymania UB, a bajkę o 3 latach przerwy też możesz porzucić.

Już miałeś swój powrót pod nickiem UnknownWorld i na nim również cheatowałeś, ponownie otrzymałeś bana: https://mineworld.pl/showthread.php?tid=2130

Nie będzie kolejnej szansy, a wątek zamykam.