MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Odwołanie do banicji ;d
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Oskar_17
2. 20.05.2020
3. MarikaO7
4. Omijanie mute poprzez discord - robienie tam mk. Zachowanie
5. Przemyślałem, co zrobiłem źle i żałuję tego, słusznie zostałem ukarany, uwielbiam grać na tym serwerze, na początku chciałbym Przeprosić wspaniałą Administrację za to co zrobiłem, nie powinienem omijać mute(poprzez discord) którego dostałem za zachowanie na chcacie. 
Taka sytuacja się już więcej nie powtórzy, daje wam me słowo
Nie patrząc na sytuację z wczoraj(20.05) jestem pomocnym graczem, zawsze gdy ktokolwiek prosi o pomoc chociażby materialną to zawsze chętnie pomogę, myślę że to też jest powód dla którego zasługuję na unbana
No i niestety muszę się wypowiedzieć. Twoje zachowanie jest jakie jest, dużo używasz wulgaryzmów, czasem zdarzy Ci się jakaś kłótnia, robienie beki z administracji też się zdarza. Ignorujesz polecenia często i lecisz tak jak chcesz. Omijałeś mute przez discorda mimo ostrzeżeń, więc liczyłeś się z konsekwencjami. Myślę, że ten czas to jest czas na zmianę. Jeżeli się ogarniesz i przestaniesz łamać regulamin itd to mogę jedynie powiedzieć, że całkowity UB nie może wejść w drogę. Jestem za skróceniem do tygodnia...
Moim zdaniem ban był słuszny, nie powinieneś robić multikont i omijać mute przez nie. Jestem za skróceniem do tygodnia.
Nie spotkałem się z toksycznym zachowaniem z twojej strony, zawsze byłeś pomocnym i miłym graczem. Jestem za skróceniem bana do tygodnia.
(22-05-2020, 08:37 AM)xKieras_ napisał(a): [ -> ]No i niestety muszę się wypowiedzieć. Twoje zachowanie jest jakie jest, dużo używasz wulgaryzmów, czasem zdarzy Ci się jakaś kłótnia, robienie beki z administracji też się zdarza. Ignorujesz polecenia często i lecisz tak jak chcesz. Omijałeś mute przez discorda mimo ostrzeżeń, więc liczyłeś się z konsekwencjami. Myślę, że ten czas to jest czas na zmianę. Jeżeli się ogarniesz i przestaniesz łamać regulamin itd to mogę jedynie powiedzieć, że całkowity UB nie może wejść w drogę. Jestem za skróceniem do tygodnia...

Fakt używam dużo wulgaryzmów, lecz staram się to ograniczać, kłótnie rzadko wywołuję, robienia beki z administracji sobie jakoś nie przypominam. Fakt omijanie mute poprzez discorda mimo ostrzeżeń było głupim zachowaniem, owszem liczyłem się z konsekwencjami. Już się ogarnąłem i przestanę łamać regulamin.

(22-05-2020, 08:40 AM)kvs1889 napisał(a): [ -> ]Moim zdaniem ban był słuszny, nie powinieneś robić multikont i omijać mute przez nie. Jestem za skróceniem do tygodnia.

Racja, nie powinienem korzystać z multikont.
Twoje zachowanie to dziwna mieszanka, raz spokojny, opanowany, miły i pomocny chłopak, a raz pyskaty i chamski. Dałam Ci mute, najwidoczniej było Ci mało i postanowiłeś powygłupiać się i podenerwować administracje oraz graczy. Robiłeś multikonta, omijałeś mute, rzucałeś wulgaryzmami i szczekałeś jak piesek. Po tym dostałeś bana na dwa tygodnie, jak dla mnie taką kare można przeczekać, a zwłaszcza, że była słuszna. No ale dobra, napisałeś odwołanie, przeprosiłeś i obiecałeś poprawę. Powiedzmy, że jestem za skróceniem bana do tygodnia
O, cóż za nowość! Prośba o UB? Kto by pomyślał? A przecież tak desperacko prosił o tego bana. Tak bardzo go chciał, że nawet się posunął do multikont! A tutaj taki kwiatek, prośba o ub...
Cytuję: "ej chcialem bana na serwerze Duży Uśmiech" "no daj no" "nie tylko na dc" "bo po co mi jakis mute mogliby od razu bana walnac".

Sytuacja nie była taką pierwszą akcją z Twojej strony, dlatego też dostałeś bana, nie muta. Musisz po prostu czasem ochłonąć i nauczyć się panować nad nerwami, bo jak widać nie kończy się to dobrze, a z nich później piszesz takie głupoty i posuwasz się do multikont. Potwierdzam słowa Melo - potrafisz być miły i w porządku, ale gdy tylko coś Cię zdenerwuje to wychodzą później takie kwiatki.

Jestem skłonna skrócić Ci bana do tygodnia, Ty za to (jak sam tutaj napisałeś) nie powtórzysz już takowej akcji. Ban skrócony do tygodnia.

Wystarczy czasem trochę się uspokoić, a będzie w porządku.