MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Odwołanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1. PanKosmita
2. 8 maj
3. Lelouch
4. X-ray
5.
Hmm no to tak. Witam jestem PanKosmita, chyba większość mnie kojarzy Uśmiech Bo w sumie z nikim spin nie mam i nie szukam zaczepki. Sprawa wygląda tak, że z mojej strony xray nie był użyty(tak wiem większość tak pisze) ale z mojej strony to jest prawdziwe. A mianowicie kiedyś zrobiłem kumplowi takiego psikusa, że wszedlem z jego konta na jego ulubiony serwer i załatwiłem mu bana, za wyzywanie trollowanie i używanie czitow (tak dla hecy). No i właśnie kiedyś zalogowałem się u niego na kompie na moje konto premium w MC w celu pokazania mu mojej działki na mineworld i w ogóle. Po tym kazałem mu się wylogować. Ale z tego co się dowidziałem, nie zrobił tego. I celu zemsty za to co ja mu zrobiłem, on zrobił to samo, wbił na mineworld z mojej niewiedzy i używal czitow (xray, niektórzy widzieli ss, nie będę ich tu dawał bo są wulgaryzmy i nie wypada). No więc rozumiem, że źle zrobiłem nie powinien się logować na czyimś pc.
Po drugie, logicznje myśląc, nie opłacało by mi się nawet używać xraya, skoro i tak wszystko miałem i byłem w miarę "bogaty" na mw. Więc nie widzę sensu, żebym miał jakieś nwm, żeby korzystać z niego. Jest mi strasznie głupio, że dostałem bana z mojej głupoty i bardzo za to przepraszam. Mineworld, to jest naprawdę jedyny serwer na którym gram, a dlaczego? Ponieważ, są tu fajni ludzie, ogarnięci (są i wyjątki) i milo jest tak z kims pograć w miłej atmosferze. Serwer jest też dobrze ogarnięty no i w sumie się przyzwyczaiłem do niego. Bardzo mi zalezy żeby na nim grać.

Chciałem się też przyznać, że zrobiłem multikonto(Mikoo) wczoraj, lub przedwczoraj, bo tak jak napisałem wyżej, bardzo mi zależy żeby na nim grać, a w sumie teraz kiedy jest wirus, to jest fajne rozwiązanie. No ale tak wiem, nie powinienem tego robić, bo to bardziej kompilkuje sytuację, no ale już nie mogłem wytrzymać żeby nie grać na nim. Więc za to też bardzo przepraszam i proszę o dobre rozpatrzenie mojego odwołania, obiecuje że to się z mojej strony więcej nie powtórzy. I bardzo przepraszam za całe to zamieszanie, dziękuję. Pozdrawiam Kosmitek Uśmiech

A i jeszcze co do tych ss, to. Mogę z administracji podesłać Uśmiech
PS. Sory, że tak się rozpisałem i za błędy, bo pewnie jakieś są Uśmiech
A i już więcej nie wejdę na te multi konto.
Hm... Wygląda jakbyś mówił prawdę. Niestety jak przeczytałem o multikoncie to trochę "zawiodło mnie to". Mogłeś po prostu wcześniej napisać odwołanie. Za sam fakt multikonta jestem za skróceniem do 7 dni.
Dobrze, więc ja się wypowiem

Odwołanie od bana powinieneś napisać w tamtym tygodniu,ale to mniejsza.

Myślę, że może to smierdziec trochę kłamstwem, ale nie musi. Po tym, jak musiałeś już iść mogłeś się sam wylogować z konta i następnie usunąć mineworld z listy serwerów Twojego kolegi.Kto wie, może by zapomniał.

Pokazałeś skruchę w odwołaniu i moim zdaniem zasługujesz na drugą szansę.

Pozdrawiam.
(17-05-2020, 08:41 AM)KugaX napisał(a): [ -> ]Dobrze, więc ja się wypowiem

Odwołanie od bana powinieneś napisać w tamtym tygodniu,ale to mniejsza.

Myślę, że może to smierdziec trochę kłamstwem, ale nie musi. Po tym, jak musiałeś już iść mogłeś się sam wylogować z konta i następnie usunąć mineworld z listy serwerów Twojego kolegi.Kto wie, może by zapomniał.

Pokazałeś skruchę w odwołaniu i moim zdaniem zasługujesz na drugą szansę.

Pozdrawiam.

Mogłem, tyle że nie myślałem, że to zrobi i mu zaufalem, bo nie znam go od dziś więc no.
Nie wiem czy to co piszesz jest prawdą, kwestia polega na tym jak długo (czasowo) były nielegalnie kopane te rudy ale to już pytanie do osoby która Cię zbanowała. Na razie czekam na wypowiedź Lela, po tym i ja się wypowiem konkretniej.
(17-05-2020, 09:44 AM)Ladykotka napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy to co piszesz jest prawdą, kwestia polega na tym jak długo (czasowo) były nielegalnie kopane te rudy ale to już pytanie do osoby która Cię zbanowała. Na razie czekam na wypowiedź Lela, po tym i ja się wypowiem konkretniej.

W porządku LadyinKotka
Odwołanie napisane porządnie (trochę po czasie, ale to już inna kwestia). Jeśli mówisz prawdę, byłbym za skróceniem bana. Zalecam rozmowę z kolegą i na jakiś czas rezygnacji z automatycznego logowania (/unpremium).
Odwołanie dość rozpisane, jest okazana skrucha. Jest dylemat czy mówisz prawdę czy nie. Trochę w ostatnim czasie przed banem pomagałam, pisałam z Tobą. Myślę, że nie kłamiesz, widziałam zasoby w magazynie, było sporo rzeczy. Myślę że ten xraya nie był wcale potrzebny, więc po co miałbyś go odpalać? Widać, że bardzo Ci zależy na serwerze dlatego zrobiłeś mk ale przyznałeś się po krótkim dość czasie od jego stworzenia. Można udowodnić czy te diamenty były wykopane jednego wieczoru, wieczoru w którym kolega użył konta. Z tym trzeba poczekać na odpowiedź Leloucha. Mogę być za skróceniem bana, możliwością wykupienia ub.
Moim zdaniem ub się należy, fakt multikonto nie było potrzebne, ale Pankosmita nie sprawiał problemów nigdy, był pomocnym i lubianym graczem. Jestem za skróceniem bana do 7 dni.
Nie wiem na ile to prawda, na ile możesz ściemniać. Niby znam Cie już trochę i raczej nie wpadłbyś na tak idiotyczny pomysł, ale wciąż coś mi tu nie pasuje. No dobra, okazałeś skruchę, przyznałeś się do Multi ale dalej nie wiemy co z x-rayem. Wypadałoby poczekać na odpowiedź Lela i dowody które pewnie posiada. Na ten moment zostaje neutralna, a co do multikonta to nawet jeśli udałoby Ci się wywalczyć skrócenie trzeba byłoby wziąć pod uwagę te desperacko zrobione multikonto.
Stron: 1 2