MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Prośba o unbana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick w grze: Karwak2016
2. Data ukarania: 16.05.2020r.
3. Nick osoby karzącej: MarikaO7 
4. Powód bana: Cheaty
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Bana dostałem za x-raya ,a dokładnie za brata który wszedł na moje konto pobrał go i odpalił się na maksa. Dopilnuje że już to się więcej nie stanie. Pogadam z młodym i przepraszam za niego.
Omg... Kolejne odwołanie gdzie jest mowa o rodzeństwie. I teraz są podzielone szanse 50% że mówisz prawdę i tyle samo że kłamiesz. Dodam, że częściej bana dostają osoby, które się przyznają i pokazują "skruchę", może i jest to prawda jednak sądzę, że kolejne kłamstwo. Dodam, że w regulaminie jasno jest, że jedno konto jest dla jednej osoby, czyli tylko założyciel konta może z niego korzystać. No dobra "przepraszam za niego" jakaś skrucha jest, ale czy prawdziwa? No nie wiem. Powstrzymam się od ocenienia czy według mnie UB by się należało.
Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy to był brat, czy Ty. Po rozmowie na Discordzie jestem skłonna skrócić Ci bana do 7 dni, a nieuczciwie zdobyte przedmioty zostały zabrane. Zmień hasło tak, aby brat nie mógł już wchodzić na Twoje konto. Wątek zamykam.