MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: odwołanie od bana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
WigorYT

Przyznaję się mam Multikonta na tym serwerze.
Nie korzystam z nich
Napisz odwołanie podłóg wzoru
1. Napisz według wzoru,
2. dostałeś bana dawno, a odwołanie w ciągu 7 dni trzeba napisać
Ban aż tak dawno nie był Oski, ale +/- 2 tygodnie minęły co nie znaczy, że nie ma szansy odwołać się. Naten_ dał ci link do wzoru który tworząc wątek odwołania musisz wypełnić. Wtedy administracja oraz gracze będą mogli wyrazić swoją opinię, swoje zdanie. Więc stwórz nowy wątek według wzoru.

EDIT: Wraz z jedną osobą z administracji przeprowadziłem prowokacje, podczas której (rozmowa MSG ze mną) przyznałeś się do MK. Tłumaczyłeś problemami ze skinem, ale z tego co pamiętam nie odpowiadałeś na moje pytanie jaki masz launcher, podczas gdy chciałem pomóc. Gdybyś skorzystał z pomocy nie musiałbyś teraz pisać odwołania. Stworzyłeś razem 3 konta. Nie wiem czy to jest prawdziwe, ale kiedyś usłyszałem od kogoś, że jeżeli gracz nie omija bana czy czegoś innego, a przez problemy/migruje konto bez przeniesienia jego własności nie zalicza się jako MK. Ale sam zgłosiłem Natenowi i nie tylko mu, bo coś nadal nie wierzyłem, że zamiast próbować naprawiać czy coś stworzyłeś konta oraz czy to co usłyszałem nie było pomyłką czy czymś.
1. WigorYT
2. WigorYT
Multikonto
Przepraszam że miałem jeszcze 2 konta na tym serwerze. Bardzo lubię ten serwer i chciałbym jeszcze na nim pograć.
Proszę o unban
Czemu piszesz odwołanie od bana w cudzym wątku? Miałeś stworzyć nowy, w odpowiednim dziale (według wzoru, bo z tego co widzę niezbyt dokładnie zapoznałeś się z jego treścią), a nie odpowiedź.
Stwórz swój NOWY WĄTEK i tam się odwołaj według wzoru. Te odwołanie pozostaje do zamknięcia, a te posty do usunięcia.
Zacznijmy od tego, że odwołanie nie jest napisane według wzoru, poza tym wstawiłeś je w innym odwołaniu. Skończmy zaś na tym, że gdy admin nie zaakceptował Ci tego odwołania w ciągu paru godzin, to zacząłeś wyzywać serwer i administrację na shoutboxie (a przecież tutaj napisałeś, że tak bardzo lubisz ten serwer!). Nic, tylko pogratulować. Wątek zamykam.