MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Odwołanie od bana] xSmutkowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick : xSmutkowa
Bana dostałam 04.05.2020
Zbanowała mnie Marika07
Powód: x-ray
Niestety pozwoliłam mojej siostrze pograć na moim laptopie lecz prosiłam ją aby nie wchodziła na dwa serwery, w tym mineworld. Oczywiście nie posłuchała mnie A dodatkowo zgrala mi na laptopa jakieś cheaty. Siostra więcej nie dotknie tego komputera, a ja minecrafta odinstaluje i zainstaluje przy pomocy koleżanki.
Często takie coś słyszalne więc nie wiem czy wierzyć. Myślę, że jako tako zależy Ci na grze i okazujesz skruchę. Myślisz, W siostra chciała zadziałać na Twoją szkode? Nie wiem co dokładnie powiedzieć, więc wyjaśnij bardziej. Póki co myślę, o skróceniu i wyczyszczeniu ekwipunku z itemów zdobytych w taki sposób.
Mogłaś zobaczyć na jakie serwery wchodzi, ale to też jest twoja wina że niedopilnowałas siostry ale jak to mówią każdy popełnia błedy. Jestem za daniem unbana, lecz z cheatowane itemy zostaną usunięte.
Jeśli jest to prawda, na przyszłość polecam bardziej chronić Swoje konto - nie podawać hasła konta, na którym grasz; możesz się też posunąć do komendy zdejmującej logowanie premium (jeśli takowe ustawiłaś). Okazałaś skruchę. Myślę, że należy Ci się szansa.
Jest to niestety częsta wymówka z siostrą/bratem. Jednak widać, że ci zależy na graniu na tym serwerze. Myślę, że można ci dać szansę Uśmiech
Przedmioty nieuczciwie zdobyte zostały Ci zabrane. Skracam bana do tygodnia. Kiedy wejdziesz, zalecam Ci zmianę hasła, aby siostra nie mogła Ci już wejść na konto.