MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Podanie] Redeq
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Nick w grze: Redeq

Wiek: 12 lat (we wrześniu kończę 13 lat)

Staż na serwerze: Gram od końca pierwszej edycji serwera

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: W dni wolne; Od 0 do 7 godzin, w dni szkolne od 0 do 3 godzin.

Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Przeważnie mam taką możliwość, jednak nie chodzę na eventy - obiecuję to zmienić.

Otrzymane kary na serwerze: Brak kar (na liście kar można znaleźć wyciszenie, lecz jest ono tylko pomyłką jednego z członków Administracji).

Długość gry w Minecraft: Gram od 2015 roku.

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Pełniłem funkcję właściciela serwera, jednak była to tylko zabawa, nie brana na poważnie. 

Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak

Obecni Administratorzy (wymień):
-MiroTcz
-N_Thinker
-Animekowa
-Ladykotka

Obecni SuperModeratorzy (wymień): 
-Naten_13
-Damonte

Obecni Moderatorzy (wymień): Brak.

Obowiązki administracji:
-Dostępność dla użytkowników.
-Pomoc graczom w rozwiązywaniu podstawowych problemów technicznych, np. pluginy na serwerze czy crafting.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie znam.

Gdzie znajduje się regulamin: 
-W serwisie Discord na kanale #regulamin
-Pod linkiem regulamin.mineworld.pl
-Jego uproszczona wersja oraz link, pod komendą /regulamin

Dlaczego właśnie Ty: Często gram na serwerze, mam dużo czasu, który mogę poświęcić serwerowi, zgłaszam problemy na chacie do administracji. 
Jestem miły i pomocny. Chciałbym wspomóc serwer w kolejnego, aktywnego członka administracji. Pomimo moich wad - lenistwo i częsta zmiana zdania mam 
nadzieje, że taki ktoś jak ja znajdzie sobie miejsce w Administracji.

Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Nazywam się Mikołaj, mieszkam w Krakowie. Interesuje się grami komputerowymi, a najbardziej Minecraftem, który przez swój rozbudowany system
budownictwa najbardziej przypadł mi do gustu. Poza komputerem fascynuje mnie historia i geografia. Jak wspomniałem, mam dużo wolnego czasu, który
poświęcam na grę w Minecraft (bądź inne gry) lub zajmowanie się moją kotką, Lupi. 
         W samej grze interesują mnie też mechanizmy z redstone, jak widać po moim nicku, który powstał właśnie w oparciu o ten ciekawy surowiec.
Najwięcej czasu spędzam budując rozmaite budowle, najczęściej miasta na podserwerze creative. Lubię też grać na survivalu, jednak nie spędzam na nim tak dużo czasu, jak na wcześniej wspomnianym creative. 
Wypowiem się tak:
Aktywność na serwerze +/- ponieważ jesteś często, ale tylko ja jednym trybie gry. Robisz też przerwy które trwają zazwyczaj 1-2  tygodnie.
Pomoc innym użytkownikom na +.
Przestrzegasz regulaminu, pilnujesz przestrzegania go czyli kolejny +.
Znasz się na Minecraft, znasz obowiązki.
Jesteś miły, fajnie się z tobą gra i ogólnie jesteś pomysłowy i kreatywny.

Jeżeli poprawisz aktywność na każdym serwerze i nie będzie tych przerw to będzie dobrze. Narazie Tak/Nie z przechyleniem na Tak
To była jedna przerwa, zgłoszona na nieobecnościach, trwała około miesiąca z powodu wyjazdu.
Plusy: (te pogrubione i podkreślone są ważniejsze i bardziej wpływają w mojej opinii na rozpatrzenie tego podania)
          (te ciemniejszą czcionką i kursywą są mniej ważne i mniej wpływają w mojej opinii na rozpatrzenie tego podania)
- Jesteś Miły, dojrzały jak na swój wiek i Ogólnie Twoje zachowanie jest dobre
- Pomagasz
- Często Cię widzę na Serwerze

- Długi staż na serwerze
- Jesteś Aktywny na Chacie i Forum

- Dobrze znasz obowiązki administracji
- Brak kar

Minusy: (te pogrubione i podkreślone są ważniejsze i bardziej wpływają w mojej opinii na rozpatrzenie tego podania)
             (te ciemniejszą czcionką i kursywą są mniej ważne i mniej wpływają w mojej opinii na rozpatrzenie tego podania)
- Jak sam napisałeś nie ma cię często na eventach, ale prawdopodobnie to się zmieni jak dołączysz do Administracji
- Nie często jesteś na Survivalu (co nie oznacza, że Cię tam nie ma, bo czasem cię widzę), 
ale prawdopodobnie to się zmieni jak dołączysz do Administracji


Wiele poprawiłeś w sobie od ostatniego czasu gdy pisałeś podanie. Zacząłeś wchodzić na Survival, ale nadal tylko czasami tam bywasz. Nigdy nie domyśliłbym się, że masz 12-13 lat, bo Twoje zachowanie jest bardzo dojrzałe i nie sprawiasz żadnych problemów. Jesteś pomocny i miły względem innych graczy, więc ode mnie otrzymujesz głos na: TAK
Dziękuję za bardzo pozytywną opinię Uśmiech
Red, Red, Red...
Cieszę się, że napisałeś podanie.
Na starcie powiem, że jestem na
tak. Dlaczego?
Po pierwsze, masz spory staż na serwerze. Znasz się na Minecraft'cie, jesteś aktywny na serwerze i często udzielasz się na forum. Oprócz tego, pomimo że nie masz dokładnie 13 lat jesteś dojrzały, miły i pomocny (a przecież do administracji dostawały się osoby z podobną sytuacją). 
Jedynym minusem może być to, że kiedy jakiś miesiąc, dwa temu byłeś często na Survivalu, to teraz widać cię tam trochę mniej i częściej grasz na Creative, ale wiem, że jeśli wstąpiłbyś do administracji zmieniłbyś to.
Jak już mówiłam - ode mnie zdecydowanie otrzymujesz 
TAKUśmiech
Powodzenia!  Oczko
Dziękuję Uśmiech
Jestem za tak, naprawdę miła osoba która również jest mądra, uzdolniona i wyrozumiała.
Nie liczy się wiek, tylko rozum.
Również dziękuję Uśmiech
Jestem na tak. Wiem jaki z ciebie gość jest, i zasługujesz na to
Stron: 1 2 3 4