MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: simon1234
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze: simon1234
Wiek:14
Staż na serwerze (od kiedy grasz): gdzies na początku grudnia
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: max do 5gdz
Otrzymane na serwerze kary:tempute na 1min
Długość gry w Minecraft:2 lata
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:nie
Obecni Administratorzy (wymień):N_Thinker,Inquisitor4K,MiroTcz
Obecni Moderatorzy (wymień):Ladykotka
Obecni Czat-Moderatorzy:Animekowa,TheZiomej,NewEnforcer
Komendy KidModa/CzatModa:- dostęp do komendy /kick nazwa;,np.Anatol1 powód:cheaty,ktoś powiedział do mnie ze jakis tam gosciu ma cheaty,ja to sprawdzilem...
/tempmute nazwa:np. Anatol1, powódJęzykrzeklinanie na chacie

Obowiązki KidModa/CzatModaJęzykilnowanie porządku na czacie,ogółem dbanie o dobre mienie serwera,pomaganie nowym graczom,np. jak mieć działkę itp.
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera:czasami w jaskiniach w rogu 2 bloków woda leci w góre o 1 blok
Gdzie znajduje się regulamin:na forum
Dlaczego właśnie Ty:Jak wiadomo raz popełniłem błąd,za co was przepraszam ale człowiek uczy się przecież na błędach.
Opisz siebie (minimum 6 zdań):Nazywam się Szymon,mam 4 siostry i jednego brata.Interesuję się piłką,informatyką.Nie lubię hałasu,lubię las ,nienawidze cheaterów i oszustów.i Uwielbiam nature,ale zima to czas kiedy ,jak sami wiecie jest zimno,a jak pójde z kolegami pograć w piłkę na śniegu to cali jesteśmy mokrzy ale przynajmniej się śmiejemy.Tak wiem ze jeszcze nie mineło te 2 tygodnie a za 4 dni dopiero.Będe ciekaw jakie będzie teraz wasze zdanie. Duży Uśmiech Serdeczne Pozdrowienie odemnie do was Duży Uśmiech
Nawet nie odczekałeś dwóch tygodni..
Ta kłótnia.. Podanie jakoś mi się nie podoba.. 
Cytat:Gdzie znajduje się regulamin:na forum

Nie tylko na forum.
Cytat:Dlaczego właśnie Ty:Jak wiadomo raz popełniłem błąd,za co was przepraszam ale człowiek uczy się przecież na błędach.
Nie jest to odpowiedź na pytanie.
Jestem na mocne NIE
(18-02-2017, 10:41 AM)_KoteQ_ napisał(a): [ -> ]Nawet nie odczekałeś dwóch tygodni..
Ta kłótnia.. Podanie jakoś mi się nie podoba.. 
Cytat:Gdzie znajduje się regulamin:na forum

Nie tylko na forum.
Cytat:Dlaczego właśnie Ty:Jak wiadomo raz popełniłem błąd,za co was przepraszam ale człowiek uczy się przecież na błędach.
Nie jest to odpowiedź na pytanie.
Jestem na mocne NIE
aha
... Nie zasługujesz na kidmoda
Nie...
Nie odczekałeś dwóch tygodni od poprzedniego podania. Jesteś osobą, która lubi się kłócić z tego, co zauważyłam. Poprzednio byłam na nie i teraz moje zdanie jest takie same.
Ale mi podanie... odnoszę wrażenie, że napisałeś je na odwal.

Nadal jestem na NIE.
Jestem na NIE
Jestem na nie.
Odrzucone.