MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: SKARGA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1. Nick oskarżającego: Kitkeu
2. Nick oskarżonego: Kret
3. Opis sytuacji: Kilka dni pod rząd Kret wbija na działkę moją i BossKMaster i ciągle nas zabija. Co najlepsze ze wszystkiego, w moim przypadku sytuacja wyglądała następująco. Siedzę w domku, zamkniętym, do którego nie ma nawet jednej wolnej or pustej kratki gdzie mozna przejsc. Wszystko zabudowane a Kret wbija sie do domu i zabija. Sytuacje miały miejsce wczoraj (14.09 i dzisiaj 15.09).  Mają prawdopodobnie ustawione home na mojej działce ponieważ z dnia na dzień tepa sie do domku. Wczoraj jak dostał sie do jednego to dzis zbudowalam inny domek gdzie także sie dostał, także wraz z moją ekipą proszę o zbanowanie tego użytkownika ponieważ nęka, trolluje i działa na szkodę serwera.  Z wczorajszego dnia staram się odpalić logi i poszukać ale nie jestem w  stanie. PRzy wczorajszej sytuacji była dwójka administracji i wypraszała KReta z mojej działki za przeszkadzanie i nękanie. 
4. Data zdarzenia: 14.09.2019 / 15.09.2019r.
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: 
1. https://media.discordapp.net/attachments...height=670 
2. https://cdn.discordapp.com/attachments/6...._KRET.png
3. https://cdn.discordapp.com/attachments/6...._KRET.png
Już raz to napisałem i powtórzę jeszcze raz: mam nadzieję że administracja usunie chirurgicznie tego raka raz na zawsze. Naprawde jak ten troll wyleci serwer straci 1 osobe a zyska lepszą atmosferę. Z resztą mowimy o osobie dla ktorej ghjcośtam był idolem co już samo o sobie świadczy. Cwaniaczek nauczył się jak wyprowadzać ludzi z równowagi nie łamiąc regulaminu
zbyt mało dowodów, jestem na Nie
Gracz nie posiada /home u ciebie, a dom jest podatny na działanie owoców refrenusu. Twoja postać jest widoczna na mapie dynamicznej. (www.mapa.mineworld.pl)
Mimo wszystko, nie tylko on działa na szkodę servera. Wiele osób wbija komuś na działkę i zabija kogoś. Molrtix_ ma nawet home na mojej działce. Skoro on może i nie został za to ukarany, to na jakiej podstawie ma zostać ukarany za to Kret? Co do twojej wypowiedzi _NewEden_ nie tylko Kret zachowuje się nieodpowiednie na czacie. Pomijając bzdury jakie pisze, nie jest aż ofensywny wobec innej osoby i nie ukazuje tego w sposób ostentacyjny. Nie widziałem na czacie takiej sytuacji gdzie Kret kogoś zwyzywał. Prędzej wobec niego lecą mocne słowa.. Choćby od Fenga. Serio nie rozumiem tej całej nienawiści do Kreta. Koteł, nie możesz się po prostu zebrać z ekipą i go sklepać? W końcu nie ma platyny i jest sam ;0 Jestem za co najwyżej ukaraniem Kreta warnem i zabronienie mu nachodzenia owego gracza.
Tyle z mojej strony.
Nie da się tak po prostu wejść i go sklepać. Neka użytkowników na własnych działkach. Nie da się przez niego grać. Myśli że jest niewiadomo kim i nie można mu nic zrobić, ale można. Nękanie na działkach powinno być zabraniane. Uśmiech I tak samo jego zachowanie.. nie można nic zrobić na własnych działkach bo on co chwile się tepa i zabija. I tak ma home. Uśmiech

Zresztą nawet jeśli.. jest mega dużo dowodów nie wliczając linków powyżej i administracja ma go dosyć bo trolluje, nęka, przeszkadza w rozgrywce przez co serwer traci graczy a co.. nie zbanujecie go. Bez sensu. Uśmiech
Nie chce mi sie tego czytać, ale powiem jedno, on nie raz jest spoko a nie raz to jest rakiem. Najlepiej bierz najcenniejsze ity i z tamtąd uciekaj, i polecam /mapa ukryj na następny raz.
Uciekałam kilkanaście razy i nie mam zamiaru więcej uciekać. Ponadto wykorzystywanie bugów serwera też nie jest karane jak nękanie? Hm.. jeśli osoba dostaje sie do kazdego domku nowo zbudowanego .. Uśmiech
Nie buduj nowego domu, a idź na inne kordynaty i polecam naprawde /mapa ukryj
No to zaczynamy. Jestem w stanie uwierzyć, że kret kogoś nękał lub nachodził, co jest niezgodne z regulaminem, rozumiem sens dawania mu za to ostrzeżenia, ale nie tak szybko. Nie rozpędzajmy się z zakazem zabijania na działce. To jest survival, po to tworzysz lepszą zbroję by lepiej i dłużej walczyć. Poza tym tak jak napisał Superowsk, polecam wpisać /mapa ukryj i gdzieś się przenieść. To powinno chwilowo pomóc w twoim problemie z graczami. Co do końcowej oceny zachowania Kreta. Nie rozpędzajmy się z tym "wyrywaniem raka itp". Skoro nie łamie regulaminu to nie widzę powodu banowania go. Z samym graczem miałem okazję rozmawiać i pozytywnie mnie zaskoczył. To by było na tyle, miłego dnia.
Stron: 1 2