MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PROPOZYCJA] Tor dla elytr na lobby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Typ: Propozycja
Serwer: Lobby
Opis:
Mam taki pomysł, żeby dodać na lobby obręcze w powietrzu, przez które można by było przelatywać elytrami żeby poćwiczyć umiejętności. Można by zrobić z takich obręczy tory ze slalomem itp. Wtedy gracze czekający na np. wolny slot na survivalu zamiast latać losowo po lobby mieliby jakieś zajęcie.
Moim zdaniem to świetny pomysł. Jeszcze bardziej urozmaiciłoby to przerwy techniczne. Jestem na TAK Duży Uśmiech
Jestem za dodaniem, można by było coś porobić na lobby. Tylko warunek jest taki, żeby te obręcze pasowały do całego lobby. Duży Uśmiech
Także jestem za dodaniem.
Zgadzam się, przykładowo "Przerwa techniczna Creative, 4fun"
To osoby które czekają by se polatały
Pomysł dobry, fajnie by było jakby autorzy naszego lobby dorzucili takie obręcze (w końcu to ich dzieło) Uśmiech
Jakby miało dojść do realizacji projektu - jestem za tym, aby budową zajęła się pomysłodawczyni. Obawiam się, że mógłbym nie spełnić oczekiwań co do trudności i ogólnego fanu przez to, że nie mam dużego doświadczenia z elytrą a z pewnością większe ma spora część serwera, która będzie z tego korzystała. Jesteś osobą, która ma przede wszystkim doświadczenie w lataniu, ale także w budowaniu. Przez to jestem przekonany, że zrobisz ten tor najlepiej! Uśmiech
Tor jest już gotowy.