MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Propozycja - WG-GUI Dodatek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Typ: -=[PROPOZYCJA]=-
Serwer: Creative
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Treść:

To dodatek do pluginu WG-GUI, mający na celu dodatek kilku nowych "flag" to okienka z wyborem permisji. Takowe usprawniły by miasta wymagające np. chodzenia po ulicach na gm 0, a budowania na gm 1.

a) Flagi:
-Gamemode 0
-Gamemode 1
-Gamemode 3
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Każdy może wywnioskować, iż takie flagi zmieniałyby graczowi automatycznie gamemode w wybranej przez użytkownika WorldEditem terenu.

b) Flagi dotyczące latania:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
np. Gracz, który ma gamemode 1, w związku z łamaniem ustalonego na forum regulaminu latałby po mieście, jestem za dodaniem flagi "No-Fly" .W miastach, w których buduje się działki na Gm 0, można by było zaimplementować flagę "Fly" umożliwiającą graczowi na gm 0 latać w wyznaczonym obszarze.

c) Flagi dotyczące ekwipunku:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotyczyłaby wraz z wyjściem z regionu kasowaniem itemów z eq wyznaczonych przez operatora WorldEdita.

Wszystkie flagi działałyby na tej samej zasadzie co dotychczas dodane.
Dziękuję.
Co do tego pomysłu, nie jest aż taki zły. Jestem za TAK.
Czekam aż Admin zatwierdzi ten pomysł.








To by było duże ułatwienie dla właścicieli miast, gdzie przebywają nieznani mu gracze. Np. żeby nie kopiować unikatowej waluty miasta (np. papier z enchantem i nazwą). Tak to ma się w moim przypadku. Wczoraj wprowadziłem do Mv waluty... Marki Redańskie i Riveny... Nie chcę żeby je kopiowano, dla tego dodałem punkt o clear eq po wyjściu z regionu. Zamieścił bym ostrzeżenie przez znikaniem itemów z eq.
Flaga "fly" jest już dostępna.
Flaga "game-mode" jest również dostępna, ale na razie nie blokuje ręcznej zmiany trybu gry wewnątrz regionu. Można sobie z tym poradzić używając flagi "blocked-cmds".
Flaga dotycząca czyszczenia ekwipunku z wybranych przedmiotów nie istnieje i nie wiem kiedy mogłaby się pojawić. Gdy się pojawi poinformuję o tym. Najprawdopodobniej będę musiał ją sam stworzyć, przygotować i zarejestrować w WG, a to będzie bardzo czasochłonne.
Dobrze, dzięki za pomoc.