MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Podanie] Beniziomek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze: Beniziomek

Wiek: 13 lat
Staż na serwerze (od kiedy grasz): 03. luty 2019r.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 2-6 godzin
Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: najczęściej tak
Otrzymane na serwerze kary: nie dostałem żadnej
Długość gry w Minecraft: 4 lata
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: byłem adminem na serwerze Garry's mod
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Posiadam
Obecni Administratorzy (wymień):Ladykotka Animekowa N_Thinker  
Obecni SuperModeratorzy (wymień): nie ma żadnego
Obecni Moderatorzy (wymień): MilKaHinKa Pawelek1212
Komendy KidModa/CzatModa:
 KidMod /kick /tempmute  /warn
Czatmod /kick /tempmute /warn /mute /jail /cc /chatclear
Obowiązki KidModa/CzatModa:
-Dbanie o porządek na czacie
-informowanie administracji o bugach i problemach
-pomaganie graczą z poznaniem komend i craftingów
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie znam żadnych
Dlaczego właśnie Ty: Ponieważ chciałbym udzielać się bardziej w życiu serwera i pomagać graczom lepiej go poznawać, szczególnie, że zamierzam spędzić tu sporo więcej czasu.
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Hej, nazywam się Dominik, mam 13 lat. W wolnym czasie gram w gry na komputerze, lub rozmawiam ze znajomymi. Na serwerze nie jestem długo, lecz staram się utrzymywać dobry kontakt z każdym graczem, z którym
miałem okazję rozmawiać. Potrafię bardzo szybko złapać wspólny język z kimś dla mnie obcym. Jestem przyjaźnie nastawiony do innych i staram się pomagać innym, gdy mam na to okazję.
Jak dla mnie podanie jest mało czytelne ale to nie jest najważniejsze więc nie czepiam się takich rzeczy. Na serwerze naszym grasz około miesiąca w tym masz przegrane ponad 6 dni na survivalu, nie jestem pewna czy w takim czasie poznałeś wystarczająco ludzi oraz serwer. Jeśli byłeś adminem na jakimś serwerze to proszę podaj jak długo i może jakiś dowód na to. Po tym wypowiem się konkretniej.
Czas w jakim odbywało się to ma swoje początki w sierpniu 2018 r do końca grudnia (czyli 5 miesięcy) niestety, nie wiem czy jest to wystarczający dowód, lecz jeden z naszych graczy nagrywał filmy z gry na serwerze (oczywiście, nie jest to serwer minecraft). Mój nick to był Ten Trzeci, a screeny udowadniające to mogę przesłać potem na discordzie. https://www.youtube.com/watch?v=jaRJPT1-rpk
W takim razie proszę o screeny udowadniające to do mnie na discorda w wiadomości prywatnej.
Widzę Cię często na serwerze, mimo że masz mały staż u nas, pomagasz graczom, jesteś kulturalny i otwarty dla innych. Miło się z Tobą rozmawia. Mimo młodego wieku jesteś nadwyraz dojrzały. Jestem na tak, powodzenia Uśmiech
Chyba się nie zrozumieliśmy, otrzymałam od Ciebie screeny ale myślałam że pełniłeś funkcję w administracji na jakimś innym serwerze MC a tu dostaję screeny z gry o jakiej nawet nie słyszałam (tak ja wiem, stary człowiek nie zna nowinek) Język Twój krótki staż na serwerze nie do końca mnie przekonuje, dlatego też uważam że jeśli z nami zostaniesz to spróbuj przy następnym naborze a póki co jestem na nie.
Masz bardzo mały staż na serwerze, ale widzę, że jesteś dość aktywny i starasz się pokazywać z dobrej strony na czacie. Z pewnością zdobyłeś już sympatię niektórych graczy. Na razie to jednak za mało, wciąż nie wiemy o Tobie wystarczająco wiele, a na obecnym etapie rozwoju serwera w administracji przydałyby się osoby, które są bardziej znane, przewidywalne oraz takie, które wniosły już coś na serwer. 

Jestem dobrej myśli co do Twoich szans w przyszłości pod warunkiem, że będziesz dalej się starał i pokazywał, że Ci zależy. Powodzenia.

Podanie odrzucone.