MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: prośba o od banowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
1. Nick w grze:ghjb_v33
2. Data ukarania:
3. Nick osoby karającej:MiroTcz
4. Powód bana:spam, multikonto, obrażanie graczy
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban;nie wiem dlaczego mam takie samo IP jak valji 
nie posiadam multikina prosiłbym o unban nie wiem jak możną udowodnić że valji nie jest moim multikontem
Jak to prawda ze valji to nie to IP co ghjba to jestem za daniem kolejnej badz ostatniej szansy ghjb
Ja jestem za banem, bez możliwości odbanowania. Wybacz, ale za te wszystkie razy Ci się w końcu należy. Nawet jeśli nie masz multikonta, to wyrażasz się okropnie na czacie, nie słuchasz poleceń administracji, robisz na przekór, prowokujesz i nie stosujesz się do panującego regulaminu. W dodatku tepasz w nóżki i swoim zachowaniem pokazujesz że nie należy Ci się kolejna szansa.
Skoro Miro dał bana za multikonto to jednak jakiś dowód na połączenie tych 2 kont musiał być. Nawet jeśli jakoś potrafisz wyjaśnić kwestie multikonta, to nadal ban nie był tylko za multi ale także spam i obrażanie graczy. Jak wejdziemy sobie na listę kar i wejdziemy w historie twojego nicku widzimy 38 kar z czego większość za to samo czyli flood, spam, słownictwo i obrażanie graczy. Mimo ciągłych kar nie widać poprawy. Uważam że ban jest w pełni zasłużony.
Uważam, że valij to nie jest multikonto ghjb_v33, ponieważ widziałem jak razem grali i oboje poruszali się w tym samym czasie. Jestem za danien drugiej szansy
Wiele razy widzialem oby graczy na serwerze. Watpie by to byla 1 osoba. Jestem za daniem mu kolejnej szansy, zwlaszcza iz ostatnio sie zaczal poprawiać.
Popieram słowa Pani Nightmary. Jestem za banem bez możliwości unbana. Kilkakrotnie otrzymywałeś szanse gry lecz każdą z nich zmarnowałeś, nie wierze w twoją poprawę. Pozdro Uśmiech
Nie zgłaszałeś wcześniej ani nie wyjaśniłeś bliskich powiązań z kontem valij, a jest ich wiele:

- Adres IP
- Ten sam moment dołączenia do gry
- Dokładnie ten sam specyficzny sposób pisania na czacie 
- Ten sam stosunek do administracji okazywany niejednokrotnie na czacie publicznym

Czyżby brat bliźniak?
(22-02-2019, 10:07 AM)MiroTcz napisał(a): [ -> ]Nie zgłaszałeś wcześniej ani nie wyjaśniłeś bliskich powiązań z kontem valij, a jest ich wiele:

- Adres IP
- Ten sam moment dołączenia do gry
- Dokładnie ten sam specyficzny sposób pisania na czacie 
- Ten sam stosunek do administracji okazywany niejednokrotnie na czacie publicznym

Czyżby brat bliźniak?

valji później wchodzi i valji gorzej odemnie się zachowuje bo ja się już powoli się poprawiałem censto pisałem do niego aby wbił dlatego w podobnym czasie wbijał 
 nie umiem wytłumaczyć IP ale jak by to była ta sama osoba to niby jak każdy robił co inego  w tym samym czasie to nie jest możliwe aby jedna osoba mogła chodzić budować za dwóch inaczej się odemnie zaholuje można to zauważyć podobny zachowanie w stosunku do administracji jest podobny bo razem odwalaliśmy na wielu serwerach ostatnio zacołem się poprawiać ale valji to valji i zawsze będzie odwalał nie wiedziałem ze jest ten sam adres IP dopiero po banie sie dowiedizałem
(22-02-2019, 14:10 PM)Ghjb napisał(a): [ -> ]
(22-02-2019, 10:07 AM)MiroTcz napisał(a): [ -> ]Nie zgłaszałeś wcześniej ani nie wyjaśniłeś bliskich powiązań z kontem valij, a jest ich wiele:

- Adres IP
- Ten sam moment dołączenia do gry
- Dokładnie ten sam specyficzny sposób pisania na czacie 
- Ten sam stosunek do administracji okazywany niejednokrotnie na czacie publicznym

Czyżby brat bliźniak?

valji później wchodzi i valji gorzej odemnie się zachowuje bo ja się już powoli się poprawiałem censto pisałem do niego aby wbił dlatego w podobnym czasie wbijał 
 nie umiem wytłumaczyć IP ale jak by to była ta sama osoba to niby jak każdy robił co inego  w tym samym czasie to nie jest możliwe aby jedna osoba mogła chodzić budować za dwóch inaczej się odemnie zaholuje można to zauważyć podobny zachowanie w stosunku do administracji jest podobny bo razem odwalaliśmy na wielu serwerach ostatnio zacołem się poprawiać ale valji to valji i zawsze będzie odwalał nie wiedziałem ze jest ten sam adres IP dopiero po banie sie dowiedizałem


Nadal nie wyjaśniłeś co to za konto valij.
Stron: 1 2 3 4