MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Odwołanie od Bana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick w grze: QueQueee
2. Data ukarania: 09.12.2018
3. Nick osoby karającej : Nie wiem 
4. Powód bana: Speedhack
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:jest to mój pierwszy ban, nie chciałem używać cheatów sorry
Dostałem bana za speedhacka, przyznaje się do używania czitów . Jest to mój pierwszy ban na serwerze , chciałbym unbana (chodź wiem że nie dostane ) albo bana na kilka dni . Nie chciałem używać cheatów jeszcze raz przyznaje się do czitów przepraszam Smutek
Widać skruchę, nie sprawiasz dużych problemów na serwerze, jestem na danie Tobie drugiej szansy. Uśmiech
Skoro nie chciałeś to czemu używałeś ..?
(11-12-2018, 12:50 PM)Damonte napisał(a): [ -> ]nie wiem , z nudów ale obiecuje poprawę i nie będę już czitował

Obiecuje już nie czitować na serwerze przepraszam
Podanie do wzoru, przyznanie się do cheatów, skrucha. Popieram opcje czasowego bana, w ramach kary i dokładne przemyślenie swojego złego postępowania.
Też nie rozumiem, nie chciałeś używać ale używałeś. Jeśli faktycznie żałujesz to jestem za tym żeby bana zamienić na czasowego.
Jak wyjaśnisz fakt pojawienia się niedługo po otrzymaniu bana z tego samego adresu IP nowego konta, z którego próbowano wymusić ciągłymi wiadomościami u administracji zdjęcie zabezpieczeń, a w konsekwencji otrzymanie pełnego dostępu do działek QueQueee? Czy chciałeś zrobić nas w konia?
nieprawda chciałem usunąć cuboida z działki tylko to

żałuje bardzo to co zrobiłem
Kara zostanie zmieniona na 5-dniowego bana, a czas jego trwania liczy się od teraz. Po zakończeniu bana będziesz mógł wejść na serwer.