MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Wywiad z Lelouch
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Kochani dziś mam dla Was wywiad z jednym z członków naszej administracji, udzielił nam go Lelouch Uśmiech
Zapraszam do czytania  bo jest co czytać i serio nie wiem jakim cudem dopiero teraz ten wywiad trafił w moje łapki Płacz ze śmiechu


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Lelouch: Hej, jestem Lelouch. Mam 20 lat i mieszkam w Warszawie. Zapewne każdy z Was mnie kojarzy, bo gram tu już od prawie roku, a na MineWorld pełnię funkcję SuperModa. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Lelouch: W wolnych chwilach się uczę, ćwiczę w domu, wychodzę do znajomych, pracuję jeden dzień w tygodniu, udzielam korepetycji z matematyki i pełnię swoje obowiązki na serwerze. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Lelouch: Moim hobby (taką małą pasją) są szachy, były nim już odkąd skończyłem 5 lat. W wieku 5-6 lat potrafiłem już sprawnie w tym planować i posługiwać się figurami, później cały czas ćwiczyłem i zostało mi to do dnia dzisiejszego. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Lelouch: Jeśli nie jest to sytuacja, która zagraża życiu mojemu lub moich bliskich to nie boję się niczego, nie mam też żadnych fobii. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Lelouch: Chodziłem wtedy do szkoły podstawowej...moja gra się rozpoczęła przy Becie 1.7.3 i od tamtej pory wiele się zmieniło. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Lelouch: Na MW mi zaraz stuknie okrągły rok, a serwer znalazłem jeszcze wcześniej, ale postanowiłem na nim zagrać później. Znalazłem go dzięki kanałowi na youtube z reklamą. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Lelouch: Na MineWorld mi się najbardziej podobają ciągłe ulepszenia, podoba mi się nieustanny progress i ciągłe dodawanie/modyfikowanie pluginów - wszystko dla graczy, by mogli się cieszyć jak najlepszą rozgrywką. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Lelouch: Jest wiele miejsc, które mi się podobają na serwerze. Myślę, że najbezpieczniej będzie powiedzieć, że najbardziej mi się podoba spawn, bo zawiera w sobie najwięcej miejsc, które zrobiły na mnie dobre wrażenie. Spawn sam w sobie jest też dobrze wykonany i ogromny. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Lelouch: Zazwyczaj wypełniam ewentualne zlecenia na serwerze lub śmigam na areny PvP. Pilnuję też czatu i sprawdzam graczy (czy nie cheatują). x D 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Lelouch: Najbardziej w Minecraft denerwują mnie niektóre zmiany przy aktualizacji wersji. Nie widzę sensu w jednej miksturze, która wyszła przy wersji ".13." i nie przepadam za pewnymi aspektami w trójzębie. W deszczu trójząb może robić za elytrę z fajerwerkami, tylko taką nielimitowaną (bo nie wymaga "paliwa", deszcz za nie robi) i nie trzeba nawet ściągać klaty (jak w przypadku elytry). Ułatwiłoby to strasznie ucieczkę i mam nadzieję, że uda się to jakoś zablokować na serwerze, przynajmniej w trybie walki. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Lelouch: Z administracji mi strasznie podpadł Lelouch. Po prostu tego człowieka nie szanuję i denerwuje mnie jego nick i skin. Nie polecam się z nim zadawać! Tak na poważnie to nie potrafię czegoś takiego napisać, bo administracja ma działać (najlepiej) wspólnie i kierować się dobrem serwera. Jesteśmy zgrani i się lubimy, musielibyśmy być zgrani nawet gdyby tak nie było.

Jeśli chodzi o graczy to z pewnością bywały jakieś nieciekawe sytuacje, ale zapomniałem o wszystkich, bo nie jestem pamiętliwy. Raczej mam w tej kwestii dobre kontakty z nimi i nie jestem w stanie wskazać osoby, która mi podpadła. Może niech będzie, że podpadają mi cheaterzy. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Lelouch: Najczęściej na serwerze przebywam sam, ale jeśli już z kimś gram to z osobami ze swojej gildii, które się akurat do mnie teleportują lub z Damonte, ale to już na arenach. 


13) Jak powstał twój nick?

Lelouch: Jak już wcześniej wspomniałem - bardzo lubię szachy. Mój nick pochodzi od imienia postaci fikcyjnej, która była mistrzem taktyki i przy okazji pochwalić się mogła ciągłymi zwycięstwami w grach strategicznych, szczególnie w szachach. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Lelouch: Marzę o tym, aby było większe zainteresowanie pod kątem PvP i realna rywalizacja, oczywiście zdrowa rywalizacja. Najchętniej bym wprowadził korzystne dla graczy zmiany, które wymagałyby zwiększenia swoich umiejętności w tym aspekcie gry. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Lelouch: Nie zbudowałem niczego wartego uwagi, może oprócz jednego projektu na cv, ale on nie jest jeszcze skończony. Coś czym bym się mógł pochwalić w grze to bycie najtwardszym i najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem z graczy pod kątem PvP. Na samych arenach nabiłem ponad 830pkt (najwięcej) statystyk K/D, które dla kogoś mogą być niemożliwe do utrzymania nawet przy codziennym nękaniu nieuzbrojonych graczy (niektórzy lubią tak sobie nabijać punkty na bezbronnych, a areny z równą walką omijają szerokim łukiem - zabawnie). 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Lelouch: Szukałem dobrej gildii i ekipy do której bym mógł dołączyć. Tak wyszło, że dołączyłem do AT (2 edycja) i na początku polubiłem się z Animekową, Pawełkiem1212 i MilKąHinKą. Miło wspominam nasze rozmowy na discordzie, ale później postanowiłem założyć własną gildię z innym celem. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Lelouch: Tak, spotkało mnie wiele niemiłych "przygód", ale doszedłem do wniosku, że takie też są potrzebne, żeby nie było zbyt idealnie. Kłótnie są czasem nieuniknione, grunt to potrafić się z kimś pogodzić lub przyznać drugiemu człowiekowi rację, czy też przyznać się do swojego błędu - wszyscy je popełniają i muszą się tego nauczyć. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Lelouch: Mógłbym wymienić osoby, które chciałbym pozdrowić, ale byłaby to dość długa lista i czułyby się mniej wyróżnione...dlatego chciałbym pozdrowić administrację i wszystkich graczy, którzy wiedzą, że na pewno bym ich pozdrowił. x D D D 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Lelouch: Jeśli ktoś Was ciągle atakuje w grze i nie chce odpuścić to mi dajcie znać w pm, lubię zwalczać ogień ogniem. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Lelouch: Również bardzo dziękuję za wywiad, jestem zdania: "Lepiej późno niż wcale". Duży Uśmiech
Legendy głoszą że Lelouch ma jakąś wade..
oj ma
Legendy są prawdziwe, bo każdy ma swoje wady. Duży Uśmiech
Może wadę wzroku? Nie nosisz przypadkiem okularów?
Pimpek we we mi daj korki z matmy Love