MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Oficjalny Skup Kwarcu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszamy do stoiska Nr 10 w którym znajduje się oficjalny skup kwarcu w postaci bloków!

W naszej ofercie znajdziesz: blok kwarcu, półblok kwarcu, schody kwarcowe.

Ceny sprzedaży są aktualizowane wraz ze zmianami w sklepie mineshop tak, aby sprzedający zawsze czerpał u nas jak największe zyski!



Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 
/warp targ > STOISKO NR 10



[Obrazek: hpUgFpo.png?1]
Świetne stoisko, uprzejmy skupujący. Polecam, 9/11!
Panie, no co Pan?

Sprzedając kwarc na /warp sklep ma się obecnie ponad trzykrotnie większy zysk.
Uuuu, cena rośnie, to znaczy, że skup ma konkurencję! Pewnie będzie aktualizacja cen
Oficjalny skup kwarcu został zmuszony do zamknięcia swojej działalności z powodu zbyt nagłego wzrostu cen sprzedaży bloków kwarcu w Mineshop (z 500MC do 7000MC).

Powodem tego trendu na rynku okazała się być kaktusiarka gracza "FireSpirit", a dokładniej jej jakże cenne ściany, które zostały wyłożone blokami ze sklepu (screen - https://i.imgur.com/4fLbSH9.png )! Popełnił błąd wybierając sklep, zapłacił zapewne niemałą sumę, a przecież mógł skontaktować się z oficjalnym skupem kwarcu aby odsprzedano mu zażyczoną ilość bloków po cenie dużo niższej niż rynkowej.

Dlatego od teraz zachęcamy kupować kwarc u nas a nie w sklepie, aby zaoszczędzić pieniądze!
Informacja o ponownym otwarciu skupu zostanie podana!
Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina
Skup kwarcu jest ponownie otwarty! Serdecznie zapraszamy do stanowisk przy /warp sklep lub /warp rynek!
Świąteczne ceny zawitały we wszystkich oddziałach Oficjalnego Skupu Kwarcu! 

Cena sprzedaży bloków kwarcu została podniesiona o całe
100%
 3500MC 7000MC
Skup Kwarcu Oddział-Sklep / Skup Kwarcu Oddział-Rynek / Skup Kwarcu Oddział-Regio


Oferta ważna do bankructwa skupującego lub do zakończenia prac nad najnowszą inwestycją miasta Regio Venetti.