MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Ban
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. MetroBoomin
2. 3 maja
3. nwm nie miałem napisane, może Marika bo to jedyny wtedy był admin
4. X-ray
5. Powód? Przekozaczyłem, myślałem że pyknie i nikt się nie skapnie. No jednak nie wyszło, więc w takim razie przepraszam i obiecuje, że to się już nie powtórzy Oczko
Podanie do wzoru. Przyznałes się do używania x-ray. Przeprosileś. Jestem za daniem UB.
A kto to musi zatwierdzić?
Dobrze że dużo rzeczy nie zabrałem, to łatwiej będzie oddać
Raczej Twoje konto zostanie wyzerowanie, i zaczniesz od nowa. Ale to zależy od wyżej położonych rangą. Więcej osób musi się wypowiedzieć, żebyś dostał (lub nie) UB.
Tak, zbanowałam Cię ja. Przyznałeś się, więc jestem skłonna dać Ci szansę gry na nowym koncie, pod warunkiem że nie będziesz już więcej cheatować.
Zgadzam się z Nightmarą. Odwołanie według wzoru, przyznałeś się bez zbędnych wymówek. Uważam, że zasługujesz na UB.
Nie jestem za odbanowaniem, uważam iż można dać Ci drugą szansę owszem ale w postaci gry od nowa na nowym koncie.
W porozumieniu z Wodzem dostałam możliwość podjęcia decyzji co do wyznaczonej kary, tak więc unbana nie będzie na to konto, możesz rozpocząć grę na nowym koncie od nowa.