MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Skarga na ZIEMNIACZEK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1. Grzesiule
2. ZIEMNIACZEK
3. Ten gracz teleportuje w pułapki, tak zwane nóżki. Zbyt często to robi na różnych graczach którzy go nie znają.
Ja tepnąłem się do niego i oczywiście w nóżki, zabił mnie... nie straciłem nic ale gdybym się tepnał w itemach to bym stracił, oczywiście graczę którzy go nie znają tracą na tym. Jakby była możliwość ukarania go to najlepiej tak żeby nigdy nie robił już takich rzeczy
4. 17.02.2018
5. 

http://uploadfile.pl/pokaz/1362824---tu6f.html

http://uploadfile.pl/pokaz/1362826---0w4n.html
Jestem jak najbardziej za ukaraniem takiego zachowania, tepanie w pułapki to w moim osobistym odczuciu szczyt tchórzostwa i takie zachowanie odstrasza naszych graczy (szczególnie nowych). Chciałabym wiedzieć co inni sądzą na ten temat.
Ja również jestem za karaniem takiego zachowania. W 100% popieram Lady. Gracze często skarżą się na to, że ktoś tepa ich w pułapki
Pomimo, że to mój kolega, a nawet z reala to również jestem za ukaraniem takiego zachowania, ZIEMNIACZEK robi to bardzo często. Popieram Lady, według mnie to również szczyt tchórzostwa. Raz nawet mnie tepnął obok takiej jego jednej pułapki przy bedrocku, gdzie chyba uwięził tam Leloucha, ale jakimś cudem gracz się wydostał. Potem jeszcze ZIEMNIACZEK namawiał mnie, żebym go tutaj tepnęła...
Zgadzam się, gracz powinien zostać ukarany.
Tepanie w jakie kolwiek pulapki powinno byc karane, ziemniaczek czesto tepa w nozki tak samo jak i inny gracze, nie raz zostalam do takiej pulapki tepneta (tepam sie specjalnie aby dac nauczke graczowy). Wiec wedlug mnei w regulaminie powinnien pojawic sie nowy punk odnosnie tepanie w pulapki.
Teleportowanie do pułapek nie jest zabronione i nie będzie. Zabronione jest wykorzystywanie pułapek na dużą skalę czyli szkodzenie dużej części graczy, przykład: gracz zaprasza na czacie do siebie i w ten sposób inni zaciekawieni wpadają w jego pułapkę. Na filmie widać tylko, że wysyłasz do niego /tpa i nic więcej, on mógł zrobić co chciał w tym momencie. Gdybyś się jednak z nim umówił na /tpa i by cię oszukał to można by uznać to za złamanie regulaminu i wyciągnąć konsekwencje. Jeśli jednak ktoś wysyła od tak sobie /tpa do losowego gracza to nie może oczekiwać, że ten go przywita z otwartymi rękoma i obdaruje ciastkiem. W związku z tym proszę o więcej dowodów. Na przyszłość polecam też omijać gracza, który ma taką reputację i ostrzegać innych przed nim, może gdy zobaczy, że nikt się nim nie interesuje to przemyśli swoje zachowanie na serwerze.
(20-02-2018, 09:51 AM)MiroTcz napisał(a): [ -> ]Teleportowanie do pułapek nie jest zabronione i nie będzie. Zabronione jest wykorzystywanie pułapek na dużą skalę czyli szkodzenie dużej części graczy, przykład: gracz zaprasza na czacie do siebie i w ten sposób inni zaciekawieni wpadają w jego pułapkę. Na filmie widać tylko, że wysyłasz do niego /tpa i nic więcej, on mógł zrobić co chciał w tym momencie. Gdybyś się jednak z nim umówił na /tpa i by cię oszukał to można by uznać to za złamanie regulaminu i wyciągnąć konsekwencje. Jeśli jednak ktoś wysyła od tak sobie /tpa do losowego gracza to nie może oczekiwać, że ten go przywita z otwartymi rękoma i obdaruje ciastkiem. W związku z tym proszę o więcej dowodów. Na przyszłość polecam też omijać gracza, który ma taką reputację i ostrzegać innych przed nim, może gdy zobaczy, że nikt się nim nie interesuje to przemyśli swoje zachowanie na serwerze.

Zrozumiałem, lecz gdy świeży gracz gra 2-3 dni i się umówi z ZIEMNIACZKIEM na wymiane czy coś to go zabiję, początkujący nie umieją korzystać z np programów do nagrywania (większość poprostu myśli że będą mieć fajną i przyjemną grę)  a ss w takiej sytuacji nic nie zdziała. Zrobić sssjak jest się w nóżkach... I co ten ss wskazuję, chyba żeby ktoś klikał cały czas f2...
To tak jakbym tepał każdego do nóżek i wiedzieć że nic mi nie zrobią. Ten gracz notorycznie to robi... 
Była sytuacja że dodał gracza do gildii a gdy się tepnął do ZIEMNIACZKA (clan home lub tpa) był w nóżkach...
Dobrze następnym.razem jak będe się "umawiał na coś", to wtedy to nagram.

Jak ktoś coś źle zrozumiał to przepraszam
Z moją pisownią ehh...

Proszę nie zamykać wątku, najwyżej dodam tutaj dowody
na spawnie jest ostrzeżenie Grzesiule jest napisane coś mniejwięcej takiego Uwaga na gracza ZIEMNIACZEK gracz często teleportuje w pułapki wiem że to tchurz ale Grzesiule nie zabardzo cb lubie bo prawie ciągle jak cie widze mnie zabijasz więc jestem po twojej stronie i po ZIEMNIACZKA
gracz powinien zostac ukarany...
Stron: 1 2