MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Zaginięcie owiec.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam


Na początku - zdaję sobie sprawę, że być może temat zakładam w nieodpowiednim dziale, jednak do wyjaśnienia sprawy nie potrafię określić w którym powinien on się znaleźć.

Otóż sprawa jest dziwna i podejrzana i nie czarujmy się, lecz nagłe zniknięcie całego stada żwawo pasących się owieczek spędza mi sen z powiek, jest mi niezmiernie smutno, przykro i czuję głębokie zażenowanie całym tym zajściem. Dodatkowym rozczarowaniem jest to, iż włożyłem w utrzymanie, wychowanie oraz opiekę stada, które otoczyłem tak bezgraniczną miłością, sporo wolnego czasu. Owieczki także nie pozostawały bierne i w swej trosce o mnie odbarowywały mnie wielkimi zasobami cennej i delikatnej wełny.

Okoliczności w których owe stworzenia zniknęły nie potrafię opisać, podczas krótkiej rozmowy z MilkaHinka podsunięto mi myśl, iż jeśli za zniknięcie ich odpowiada jakiś zwyrodnialec strzelający z łuku zenchantowanym płomieniem można go łatwo namierzyć oraz doprowadzić do pociągnięcia go do odpowiedzialności!

Liczę, że dziesiątki biednych owiec, które cierpią teraz swe męki w otchłani logów serwera, który wszyscy darzymy wdzięcznością, odetchną ulgę po wyjaśnieniu zaistniałych okoliczności tego problemu.

Wraz z tematem chciał bym załączyć zdjęcie wraz z koordynatami miejsca przestępstwa, niestety z uwagi na jego tajność  zdecyduję się wysłać to w formie prywatnej wiadomości osobie, która zdecyduje się zająć tą sprawą.

Z wyrazem szacunku
Marvin89
Może komuś podpadłeś
Ehh nie mówiłam że można go łatwo znaleźć tylko że jest taka możliwość, musiał byś wiedzieć kiedy owce zniknely.
To bez znaczenia, zagroda była pełna owieczek, prosił bym o zajęcie stanowiska w tej sprawie przez kogoś z administracji, w razie pozytywnego zakończenia - chciał bym wysłać szczegóły w prywatnej.
Pisz na PW.