MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Skarga na PolskiLucjan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Grzesiule
2. PolskiLucjan
3. Otóż ten gracz ustawił homa na moich działkach i co jakiś czas się tepa i zabija mnie, dość dużo graczy się skarżyło na niego więc to mnie pociągnęło do napisania tej skargi.
4. 23.12.2017
5. Screenów żadnych nie mam bo myślę nad opinią innych graczy co byli nękani przez niego

Pozdrawiam
Mnie też atakuje i też ma u mnie homa ale Skarga bez podstaw i nie jasna więc nie uwierzą
Po pierwsze nikogo nie nękam po drugie gdybym miał nękać to miłbym podstwae np wyzywanie mnie od cyganów tak jak to dzisiaj grzesiule do mnie pisal i nie mam u was homów i nie rzycze sobie wyzywania od cyganów +administracja nawete muta grzesiule nie dala
Powiem wam tak, gracz notorycznie tepa się do graczy aby ich zabić. Byłoby to w porządku gdyby gracz tepał się i na równo stanął gracz vs gracz. Niestety robi to na miksturce niewidzialności i rzuca truciakami aby zabić gracza bez wysiłku i ryzyka. Mnie osobiście nie zabija, ale irytuje ciągłym tepaniem na niewidce. Czy to podlega pod karę? wątpię... Ale może uda się coś wskórać Uśmiech Pozdrawiam
Proszę dać dowody w postaci SSów.
 Pewnie wiele osób potwierdziłoby, że Lucjan często zabija, jednak zgadzam się z Nightmarą, nie podałeś dowodów. Tak jak Kotek odpowiedziała na skargę Natana, najpierw powinieneś je zebrać, a dopiero potem, z ich użyciem napisać skargę. 
Brak dowodów, zamykam.