MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: MINECRAFT 1.11!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Duży Uśmiech

Co myślicie o aktualizacji Minecraft'a do 1.11? Ja sądzę, że jedną z najlepszych rzeczy jest Shulker Box! Co wam się najbardziej podoba? Jak myślicie czy ta aktualizacja jest zbędna?

~Ziomej
Mi się podoba zwiększenie limitu znaków w polu od chatu z 100 do 255 lub 256, nie pamiętam dokładnie. Poza tym nic szczególnie nie przychodzi mi do głowy.
Mi również się to podoba, mogę napisać więcej na chacie Język
Ty chyba piszesz te wątki żeby nabijać posty...
Strasznie podobają mi się Vexy ^^
Dodanie leśnej posiadłości i mobów w niej występujących może być ciekawe Uśmiech

Lamy wyglądają fajnie i na pewno będę chciała je mieć ^^

Cieszy mnie również że kilka zwierząt zostało dodanych w trybie creative do jajek spawnujących ponieważ są mi one potrzebne do mojej działki na naszym creativeUśmiech
Mi się najbardziej podobają moby i shulker  boxy. Villa również mi się podoba... w 1.11 szczerze mówiąc wszystko mi się podoba Oczko

Pozdrawiam. Oczko
Zaskoczyło mnie to, że lamy chodzą stadami, tzn jak weźmie się jedną na linę a obok są inne to wszystkie pójdą za tą na linie Duży Uśmiech i shulker boxy bardzo mi się podobają, za to dręczyciele i przywoływacze mnie przerażają Języklask:
Totemy nieśmiertelności.
Ja czekałam na tę wersje dla lam i shulker boxów. Czekam aż na serwerze będzie 1.11 :3