MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: ZIOMEJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam serdecznie,
Dziękuję wam za cały czas, który tu poświęciłem, czyli dokładnie jakiś rok i miesiąc.

Ostatnio bardzo długo planowałem, aby zrezygnować z roli w administracji. Nie chcę nikogo zawieść, a chcę mieć dobre wyniki w nauce, a poza tym próbuję w jakimś stopniu 'odejść' od komputera. Co prawda będę wbijał na MW, ale nie chcę mieć żadnych obowiązków w internecie. W tamtym roku nieraz wracałem do szkoły bez zadania, bo siedziałem na MW, w tym roku nie chce do tego dopuścić. Wiem, że niektóre osoby powiedzą, że chodzą do np. Liceum i mają więcej nauki od nas. Aby się dobrze nauczyć muszę trochę posiedzieć nad książkami, bo same zadania mi nie wystarczą, abym się nauczył. Dziękuję serdecznie za tą wspólną grę i mile spędzony czas. Będę was BARDZO mile wspominał, poznałem wielu wspaniałych ludzi, dostałem wiele wsparcia w różnych sprawach z ich strony. Dzięki też za te wszystkie "gry" w rodzine, farmerów, itp. Płacz ze śmiechu. MineWorld ma wspaniałą atmosferę i bardzo miło się gra, albo inaczej, "aż chce się grać". Życzę wam, aby server dalej się rozwijał, miał coooooraz więcej graczy i był coraz bliżej topki Polskich serverów. Teraz proszę o zdjęcie mi rangi. Jeszcze raz dziękuję.

Wasz Lisek
Ziomej.

Super się z Tobą gra w rodzinę Duży Uśmiech Jesteś super człowiekiem... "[SVip] Ziomej", chyba się nie przyzwyczaje. Płacz ze śmiechu Byłeś super członkiem administracji - ogarniętym, miłym i jak trzeba to poważnym. Jesteś jedną z osób które najbardziej lubię. Mam nadzieję że będziesz jak najczęściej na MW. Dzięki za WSZYSTKO!

~Marika

PS. Dzięki za  pakiet aukcjoner  :heart:
Ty sobie jaja robisz... Smutek no trudno, Twoja decyzja, ale wbijaj do nas
Cooo...
Jak to :c
Nie wiedziałam, że zrezygnujesz ;/ Szkoda... Ale pamiętaj, masz tu wpadać Płacz ze śmiechu
Będziemy Cię mile wspominać Lisku.
Ziomeeeej no co Ty..... Smutek
Nieeee! Nie odchodź od ,,Administracji"! Chyba sobie żarty robisz! Smutek Aż płakać mi się chciało jak to czytałem!
Wieelka szkoda... Ziomej dlaczego można powiedzieć Język. No ale wiadomo nauka baaaardzo ważna jak coś się chce osiągnąć i ja sam się ze wszystkim nie wyrabiam. Świetnie z Tobą było Ziomej i będziesz na długo wspominany Duży Uśmiech.
Czasami w życiu przychodzą takie chwile kiedy trzeba podjąć pewne decyzje. Wybrałeś naukę i rozumiem to i szanuję bo gra nie da Ci wykształcenia które jest potrzebne w życiu. Przykro mi tylko że tracimy jednego z supermodow bo dobrze się spisywałeś w administracji i będzie Ciebie brakować w ekipie ale i też będzie mi Ciebie brakowało jako zwykłego gracza którego bardzo lubię. Szkoda tylko że tak drastycznie kończysz z MC no ale trzymaj się ciepło, powodzenia w życiu prywatnym i odwiedzaj nas na MW jak będziesz miał czas Uśmiech
Żegnaj Ziomeju - dobry z Ciebie człowiek więc myślę że Ci się powiedzie jakoś Uśmiech . Ale byłeś zawsze dla wszystkich pomocny noi odpowiedzialnie i dojrzale podchodziłeś do każdej sprawy ,zostawiłeś swój ślad na tym serwerze... Naprawdę mało kto nadaje się na to stanowisko które miałeś w Administracji. Szkoda że odchodzisz ale wiadomo że nauka jest ważna. Pilnie się ucz. Tylko nie zapomnij wpadać na MineWorld i nas odwiedzać. 

                                                                                       Twój kumpel Majster
Zawsze przychodzi moment, w którym trzeba podejmować ważne decyzje i rezygnować ze zobowiązań, jeśli to konieczne. Wielkie brawa, że potrafiłeś postawić na samorealizację i podszedłeś do tematu w bardzo dojrzały sposób - dokonałeś wyboru bez mydlenia oczu na zasadzie "a może nie zrezygnuję, jeszcze zostanę na serwerze". Takie zdecydowane podejście zawsze się ceni i obstawiam, że jeśli przyjdą luźniejsze dni od szkoły, ekipa z pewnością przyjmie Cię z powrotem. Zostawiasz sobie miłe CV Oczko


Widać, że byłeś ważną osobowością dla serwera, chociaż nie było dane mi Ciebie poznać.
Życzę Ci powodzenia Uśmiech
Stron: 1 2