MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Wywiad z Red_Comparator
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie kochani nastał wtorek dlatego bez ociągania się wrzucam dla Was kolejny wywiad. Zgodził się go udzielić jeden z naszych graczy o nicku Red_Comparator Uśmiech
Zapraszam do czytania 


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Red_Comparator: Jestem Red_Comparator, jestem spokojny, miły i życzliwy. Lubię ten serwer więc udzielam wywiadu. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Red_Comparator: Lubię sobie pograć na serwerze i najczęściej buduje. Lubie robić strefy publiczne np. Miasta, Hotele itd. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Red_Comparator: Moje hobby to jest Informatyka. Dlatego gram w Minecrfat. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Red_Comparator: Czasem jak coś tak nagle wyskakuje (jumpstery) to można się nieźle przestraszyć. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Red_Comparator: Tak naprawdę ja gram tylko rok, ale dużo się w tym czasie nauczyłem. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Red_Comparator: Pewnego dnia... szukałem sobie jakiegoś dobrego serwera i na was nartrafiłem. Doszedłem do społeszności serwera pod koniec 1 edycji. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Red_Comparator: Najbardziej mi się podobają osiągnięcia na serwerze survival i skyblock. A na
Creative to, że można używać redstone'a i spawnować moby. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Red_Comparator: Moje ulubione miejsce to jest cały serwer. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Red_Comparator: Buduje, walczę z potworami, gram w skyblock i czasem w minigry na 4Fun. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Red_Comparator: Właściwie to... Nic. Dla mnie Minecrfat jest odpowiedni jaki jest. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Red_Comparator: Z moderatorów to raczej nikt, ale z graczy to Yumenaiki, bo mnie cały czas zabija na survival. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Red_Comparator: Najczęściej przebywam z Rainimatorem na SkyBlock. A najbardziej... też Rainimator, Animek, Lady, BartiX99 i Marika07. 


13) Jak powstał twój nick?

Red_Comparator: Kiedyś miałem nick ,,Comparator" ale później ktoś mi go zajął i założył na tym nicku premium. Więc zmieniłem na Red_Comparator. Nie wiem dlaczego akurat ,,Red". 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Red_Comparator: Jedyne co chciał bym zmienić na serwerze to lobby i spawn Creative. Reszta jest idealna Uśmiech 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Red_Comparator: Narazie nie. Ale zastanawiam się nad tym. Ale to chyba będzie moje miasto, które aktualnie buduję na Creative. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Red_Comparator: Przyznam się szczerze, że pierwszą rzeczą jaką zrobiłem to było kopanie się w dół i wpadnięcie do lawy. 

17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Red_Comparator: Oczywiście, na przykład niejaka Labanana zniszczyła mi miasto znowu na Creative. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Red_Comparator: Chciał bym pozdrowić cały serwer bez wyjątków! Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Red_Comparator: To była moja wypowiedź, dziękuję że to czytacie. 
~Red_Comparator 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Red_Comparator: Niema sprawy. Duży Uśmiech
Widziałam Twoje dzieła na CV. Bardzo fajnie ci to wychodzi Oczko
Fajnie wyszło Duży Uśmiech
Miło było coś poczytać na Twój temat, tym bardziej że zawsze tylko mi migasz, że jesteś online i tyle. Pozdrawiam Duży Uśmiech
(28-09-2017, 00:18 AM)iKofi napisał(a): [ -> ]Miło było coś poczytać na Twój temat, tym bardziej że zawsze tylko mi migasz, że jesteś online i tyle. Pozdrawiam :D

Dzięki :D