MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: PROŚBA O UB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick w grze: Kot_Droid
2. Data ukarania:16.09.2107
3. Nick osoby karającej: -
4. Powód bana: cheaty 
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Na serio nwm co się stało łowie se ryby odszedłem na 2 min. od kompa wracam ban. WTF o co chodzi za łowienie ryb bany się dostaje, Czy o to chodzi ,że mam 300-400 ping za zły net też bany się dostaje ? Czy mogę się dowiedzieć za co bana mam bo nie sądzę ,że za net. 
Naprawdę? Dalej będziesz kłamał?
Prawda, łowiłeś ryby, ale wcześniej były dowody na Ciebie (film) i tam wyraźnie było widać cheaty. Nie wypieraj się Język
(16-09-2017, 00:07 AM)Kot_Droid napisał(a): [ -> ]1. Nick w grze: Kot_Droid
2. Data ukarania:16.09.2107
3. Nick osoby karającej: -
4. Powód bana: cheaty 
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Na serio nwm co się stało łowie se ryby odszedłem na 2 min. od kompa wracam ban. WTF o co chodzi za łowienie ryb bany się dostaje, Czy o to chodzi ,że mam 300-400 ping za zły net też bany się dostaje ? Czy mogę się dowiedzieć za co bana mam bo nie sądzę ,że za net. 

Skladam cie jak wersalkę nie pozdrawiam PFU
Jeżeli ktoś dostaje bana za cheaty to napewno są na to dowody.Prędzej byś dostał ub gdybyś przyznał się do winy ale jak widzę nadal próbójesz się wypierać jakichkolwiek cheat'ów
Adam ale to jego 2gi ban w ciągu 3dni... nie ma opcji na UB
(16-09-2017, 07:56 AM)Animekowa napisał(a): [ -> ]To jego 2gi ban w ciągu 3dni... nie ma opcji na UB

Dokładnie, nadużył sobie zaufania.
Wyczerpałeś swój limit żyć na serwerze. Zapomnij o UB.