MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: XPexoX
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze:XPexoX
Wiek:14 (2002r)

Staż na serwerze (od kiedy grasz):Od niedawna
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:1-2h
Otrzymane na serwerze kary: 0
Długość gry w Minecraft:Chyba od 1.4 beta więc bardzo długo
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: tak
Obecni Administratorzy (wymień):_Maci13_,Inquisitor4K
Obecni Moderatorzy (wymień): stafcia
Obecni Czat Moderatorzy (wymień):LadyKotka
Komendy KidModa/CzatModa:/kick /ban /vanish /tempban
Obowiązki KidModa/CzatModa:KidMod może kickować banować i sprawdzać lecz nie może robić tego bez powodu!
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera:= Nie znam
Gdzie znajduje się regulamin:Na forum lub na serwerze
Dlaczego właśnie Ty:Bo znam wiele podstawowych komend umiem sprawdzać I znam podstawy ortografiiUśmiech
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Nazywam się patryk mam 14 lat Moją ulubioną grę Minecraft gram już w nią od bardzo dawna.Moimi zainteresowaniami są jazda na quadzie na rowerze ale najbardziej informatyka .Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum. Mam w miarę dobre oceny Uśmiech. Jestem spokojnym opanowanym człowiekiem również wyrozumiałym Mam nadzieje że to was przekonało do przyjęcia mnie Uśmiech do Administracji lub Moderatora.
No nieźle! jestem na tak!
Grasz tu dopiero kilka minut. ,,Stafcia"? Chyba Stawcia. Nie wymieniłeś wszystkich administratorów. Nie udzielasz się na forum. Jestem na jedno wielkie NIE.
(06-11-2016, 16:30 PM)Marika07 napisał(a): [ -> ]Grasz tu dopiero kilka minut. ,,Stafcia"? Chyba Stawcia. Nie wymieniłeś wszystkich administratorów. Nie udzielasz się na forum. Jestem na jedno wielkie NIE.
 Wiem ale nie musisz do tego podchodzić tak Negatywnie
A i dziękuje za ocenę Uśmiech
Podanie odrzucone.
Radzę zapoznać się jeszcze raz z regulaminem i zasadami rekrutacji.
Zrozumcie, że tutaj nie przyjmujemy byle kogo. 
Nie będę się ponownie rozpisywał na temat tego, dlaczego podejmuję taką decyzję. Takich "podań" jak to jest i będzie jeszcze zapewne wiele.