MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Prośba o unban
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam moderatorów, 
podając według wzoru:

1. Nick w grze:  Tak
2. Data ukarania:  w nocy z 01.09.2017 r. na 02.09.2017 r.
3. Nick osoby karającej: Animekowa
4. Powód bana: Celowe AFK
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: 
Nie ukrywam, że moje konto nie zostało wyłączone na noc. Miało to miejsce i jest to moja wina. Wynika to z faktu, iż podczas mojego grania mój tata chciał na chwilę coś sprawdzić w komputerze, a ja odstąpiłem mu komputer, po czym zwyczajnie zasnąłem... Skutkowało to włączoną grą i moją postacią obciążającą niepotrzebnie serwer.  Mimo wszystko pragnę pamiętać, że wszyscy jesteśmy ludźmi i takie rzeczy się zdarzają, dlatego kala mnie aż taki surowy wymiar kary (ban permamentny) w szczególności, iż nigdy wcześniej nie sprawiałem problemów administracji, oraz nie otrzymałem żadnej kary. 
Dziękuję za wysłuchanie i pozdrawiam.
Co do Twojego bana to w regulaminie jest: "11. Zabronione jest celowe przebywanie AFK lub używanie jakichkolwiek zewnętrznych narzędzi/skryptów unikających AFK w celu odnoszenia nieuczciwych korzyści na serwerze." Mogłeś sobie afczyć na spawn a nie akurat przy farmie lub po prostu wyłączyć mc.
Prośba jest napisana staranie i co najważniejsze według wzoru(Co jest nie lada wyczynem patrząc na inne prośby o UCool. Jestem za UB ale byłbyś regularnie monitorowany i to co wyfarmiłeś musiałbyś zniszczyć na oczach kogoś z administracji
Dokładnie, prośba napisana ładnie. I zgadzam się ze słowami Lesnego, musiałbyś wszystko zniszczyć na oczach kogoś z administracji. Myślę, że można Ci zaufać, dlatego jestem za ub.

Yumenaiki

Jedną szanse należy dać każdemu, jestem za UB Uśmiech
Dziękuję za miłe słowa odnośnie mojej prośby. To co się wtedy przez noc wyhodowało jak najbardziej mogę przy kimś z administracji zniszczyć. Proszę mi wierzyć, że moim celem nie było nazbieranie jednego czy dwóch staków roślin, w momencie gdy trochę już tego mam, lecz (jak już wcześniej napisałem) po prostu zasnąłem (co przyszło z łatwością po nie trudnej, lecz nużącej zabawie z redstone, co by zmechanizować moją farmę i tym że tata chciał na chwilkę komputer). Monitoring nie będzie mi robić różnicy, gdyż nie mam co przed administracją ukryć. Na wszystkie przedstawione warunki się zgadzam. Wiem, że napisanie o sobie, że można mi zaufać wygląda trochę jak like-owanie swoich postów na fb (z czym wiąże się inne odniesienie), ale tak jest. Pozdrawiam.
Jestem za ub kolego Uśmiech fajnie.napisana prośba Język
Myślę, że można dać Ci drugą szansę, prośbę napisałeś dobrze i zgadzasz się na warunki jakie zaproponowano. Oczywiście decyzja należy do "naszego wodza" i to on ją podejmie.
Dostałeś ub.