MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Błąd SVipa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry chciałbym zgłość że podczs kupowania SVipa nie byłem na serwerze i kupiłem svipa i nie dostałem rzeczy z zestawu proszę o naprawienie tego błędu .
Dużo graczy marudziło na ten błąd. Mam nadzieje że sprawa dobrze się potoczy. Język



                                                                                                  Pozdrawiam wasz
                                                                                                         KidMod
...
W sklepie wyraźnie widać, że jest napisane aby podczas kupowania tego typu rzeczy być zalogowanym na serwerze. Ale po co czytać..
Cytat:Dużo graczy marudziło na ten błąd. 

To nie jest błąd serwera. Mogą marudzić najwyżej na siebie. To, czy ktoś dostanie itemy w takiej sytuacji zależy tylko od dobrej woli admina i od zachowania danego gracza.
(30-08-2017, 20:33 PM)Makkev2 napisał(a): [ -> ]Dużo graczy marudziło na ten błąd. Mam nadzieje że sprawa dobrze się potoczy. Język



                                                                                                  Pozdrawiam wasz
                                                                                                         KidMod

Jeju? Jaki błąd? To wina gracza !! Makkev podpadasz mi
Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Ale tak jak napisała Koteq, w sklepie wyraźnie napisane jest żeby być na serwerze kupując usługi z naszego sklepu. Radzę najpierw czytać ze zrozumieniem, a potem kupować.
A byłeś wtedy na survivalu? Ludzie, czytajcie dokładnie....
Podczas kupowania svipa należy być na serwerze survival a po drugie wątek jest założony nie w tym dziale co trzeba to dział skarg a nie dział pytania/problemy. Wątek zamykam.