O MINEWORLD

MineWorld działa nieprzerwanie od 1 sierpnia 2016r. Od tego czasu ewoluował, by stać się miejscem mogącym konkurować z największymi sieciami w Polsce. Oferujemy wiele trybów rozgrywki w stylu niespotykanym często w sieci, a które są pożądane przez liczną społeczność graczy. Obecnie dostępne są 2 serwery: Survival oraz Creative.

Charakterystyczną cechą serwera survival są działki, których gracz może posiadać ile chce, może dodawać do nich innych graczy i wspólnie budować. Działki nie są obowiązkowym elementem rozgrywki, ale zapewniają ochronę przed niszczeniem budowli i rabowaniem przedmiotów znajdujących się w skrzyniach. Na działkach, jak i na całej mapie działa PvP. Oprócz działek znajdziesz tu również rozwinięty system ekonomii, a także areny na których zmierzysz się z innymi graczami, eventy prowadzone przez administrację i graczy i wiele innych!

Na serwerze Creative masz dostęp do dużych działek (100×100), na których posiadasz pełną swobodę budowania. Możesz dodawać graczy oraz odbierać dostęp do działki innym. Oprócz tego dajemy Ci opcję spawnowania głów dowolnych osób. Za budowanie otrzymujesz wirtualną walutę, za którą możesz wykupić dodatkowe działki (WKRÓTCE).

Na każdym z serwerów możesz zmieniać dowolnie skiny! (/skin )

Jedna myśl na temat “O MINEWORLD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *