O MINEWORLD

MineWorld działa nieprzerwanie od 1 sierpnia 2016r. Od tego czasu ewoluował, by stać się miejscem mogącym konkurować z największymi sieciami w Polsce. Oferujemy wiele trybów rozgrywki w stylu niespotykanym często w sieci, a które są pożądane przez liczną społeczność graczy. Obecnie dostępne są 2 serwery: Survival oraz Creative.

Charakterystyczną cechą serwera survival są działki, których gracz może posiadać ile chce, może dodawać do nich innych graczy i wspólnie budować. Działki nie są obowiązkowym elementem rozgrywki, ale zapewniają ochronę przed niszczeniem budowli i rabowaniem przedmiotów znajdujących się w skrzyniach. Na działkach, jak i na całej mapie działa PvP. Oprócz działek znajdziesz tu również rozwinięty system ekonomii, a także areny na których zmierzysz się z innymi graczami, eventy prowadzone przez administrację i graczy i wiele innych!

Na serwerze Creative masz dostęp do dużych działek (100×100), na których posiadasz pełną swobodę budowania. Możesz dodawać graczy oraz odbierać dostęp do działki innym. Oprócz tego dajemy Ci opcję spawnowania głów dowolnych osób. Za budowanie otrzymujesz wirtualną walutę, za którą możesz wykupić dodatkowe działki (WKRÓTCE).

Na każdym z serwerów możesz zmieniać dowolnie skiny! (/skin )

2 myśli na temat “O MINEWORLD

  1. Polecam ten serwer, a naj bardziej creative, na wielu serwerach tego typu jest o wiele więcej ograniczeń dla rang powiedzmy Gracz czy sVip,
    np. Na niektórych ranga niższa do VIP nie ma dostępu do komęd /head lub /micro, czy spawnowanie zwierząt na działce, a w tej właśnie sieci jest to możlowe dla każdeko bez wyjątku i właśnie to jak dla mnie czyni MineWorld idealnym serwerem dal mnie. Jeszcze raz zachęcam do wejścia na serwer i wspierania kupowaniem rzeczy lub rang w internotowym sklepie serwera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *